Lihtne isetegemise ümberehitus, mis lisab teie kodule väärtust

Easy DIY Remodels that Add Value to Your Home

DIY projektid on uskumatult mitmekesised ja ainulaadsed. Need võivad ulatuda kavalatest projektidest hooajalise sisekujunduseni kuni maja täieliku remondini. Pole üllatav, et mõned isetegemise projektid on intensiivsemad kui teised. Kuid tõsiasi on see, et paljud projektid, millel on tohutu mõju nii teie kodu kujule kui ka funktsioonile, ei ole nii valdavalt keerulised, kui võib tunduda. Seda tüüpi isetegemisprojektid lisavad teie ruumile suurt väärtust, ilma et teie selg või eelarve murduks. Siin on vaid mõned ideed suhteliselt lihtsate DIY ümberkujundamiste kohta koos linkidega täielikele õpetustele. Head ümberkujundamist!

Elutuba

Muutke oma elu- või peretuba mõne nende isetegemise ideedega koheselt ilme. See lisab väärtust mitte ainult teie kodule, vaid ka teie pere- ja seltsielule!

Easy DIY Remodels that Add Value to Your Home

Sisseehitatud riiulid – kellele ei meeldiks sisseehitatud riiulid? Need on ideaalsed ruumisäästjad, ehitatud ja kasutusvalmis, ilma et peaksite mööblit ostma ja seejärel ümber tõstma. Sisseehitatud lisab väärtust peaaegu igale eluruumile (või magamistoale, pesuruumile või peaaegu igale toale). Ülesanne võib tunduda hirmutav, kuid see on suhteliselt lihtne isetegemine, eriti kui kasutate alustuseks midagi sellist, nagu Ikea Billy raamatukapid.

DIY wood mantel for fireplace

Paigaldage puit oma kamina kohale – lisage oma kaminale peent kaunistuslikku võlu, paigaldades kamina kohale puidutööd, puitplaadid või isegi pärliplaadid. Just seda tüüpi detailid lisavad teie ruumile nii esteetilist kui rahalist väärtust. Ja kui isetegemise projekt ei ole liiga raske alustada, on see võit kõigile. Siin on õpetus, kuidas oma kaminale puutööd teha.

DIY vannitoa ümberehitused

Teie vana vannituba võib olla üsna vananenud, kuid pole võimatu anda sellele ise värskendatud ja värske välimus… ilma raha kulutamata. Ja ärge unustage tühjendada neid mitmesuguste asjade lõhesid, mida me vannitoasahtliteks nimetame.

Tiles flooring makeover

Uuenda põrandakatet – plaatige põrand, et anda sellele värske ja puhas välimus. Kuna vannitoad kipuvad olema kodu väiksemate ruumide hulgas, pole see projekt väga kallis. Siit leiate teavet vannitoa põranda plaadistamise kohta. (Vaadake seda õpetust põrandaplaatide paigaldamise kohta.)

Before and After Bathroom vanity paint

Paint Vanity – uus värvikiht pole kunagi halb mõte, kui tegemist on kiire ja lihtsa – ja ülitõhusa – ümberehitamise tehnikaga. Praktiliselt sentide eest täielikuks ümberkujundamiseks installige ka uus riistvara. (Vaadake, kuidas värvida laminaadist vannitoa vannituppa.)

Before and after wood wall for bathroom

Paigaldage puitplaadist sein – see on vapustav isetegemise idee väikesele vannitoale, kus puudub kujunduslikult ruumi sisuliselt palju. Ja vannitoas olev aktsentsein on tõenäoliselt väike, mistõttu teie kaunistavad DIY dollarid ulatuvad üsna kaugele. Nautige seda kasulikku õpetust, kuidas vannitoa seinale plangud lisada.

DIY Mirror Frame

Peegelraam – ehitajaklassi vannitoapeegel võib minutiks või paariks sobida, aga kui saate nii lihtsalt (ja nii odavalt) oma peegli kohandatud ja raamitud vastu muuta, siis miks mitte? Võimalused on tohutud, kuid siin on üks õpetus, mis aitab teil oma tavalise vannitoapeegli uuendada.

How to build an industrial lighting fixture for bathroom

Kaasake uus vannitoavalgustus – ruumis, kus tarvikuid on üldiselt vähe, paistavad seal olevad aktsendid silma. Valgustus on üks selline asi vannitoas. Ehitage oma tööstuslik valgustusseade, et anda oma vannitoale puhas ja kaasaegne ilme. (Vaadake Homediti täielikku õpetust DIY tööstusvalgustuse kohta.)

DIY köögi ümberehitused

Kodu südamena ei ole teie köögi uuendamine kunagi halb mõte. Eriti pühade lähenedes on köök tõenäoliselt kogu teie kodus kõige enam hõivatud ruum. Muutke see sama kauniks kui mälestused, mida loote mõne nende isetegemise versiooniuuendustega.

How to paint the Kitchen Cabinets

Värvige köögikapid – ma tean, et me kõik oleme seda sada korda kuulnud, kuid tõde on see, et see on täiesti taskukohane viis oma kööki vapustava uuenduse loomiseks. Teie köögikapid moodustavad tõenäoliselt suurema osa kogu teie köögi visuaalsest ruumist, nii et saate need ka uhkeks muuta! Siin on suurepärane õpetus selle kohta, kuidas neid kappe professionaalina värvida.

Stainless steel before and after washer

"Looge" roostevabast terasest seadmeid – see on õige. Lugesite seda õigesti. Kui teile meeldib roostevabast terasest köögiseadmete elegantne välimus, kuid te ei suuda eelarvet päriselt ellu viia, võite neid ise meisterdada. Mõju on karge, puhas ja kõrgetasemelisem kui vanadel räbaldunud seadmetel, mida te praegu kasutate. (Täielik õpetus DIY roostevabast terasest seadmete kohta on saadaval siin.)

L shaped Kitchen with Concrete countertop

Katke väsinud vanad tööpinnad kunstbetooniga – betoonplaadid on praegu kuumad ja seda mõjuval põhjusel. Need on tööstuslikud, stiilsed ja samal ajal funktsionaalsed. See isetegemine hõlmab teie olemasoleva tööpinna katmist kunstbetooniga. See võtab siiski veidi aega (paljude kihtide kuivamisel), nii et ärge alustage seda nädal enne jõule ja oodake, et olete valmis oma pere pidusööki võõrustama. Kuid see muudab teie köögi vapustavaks! Homediti täielik õpetus DIY betoonist tööpindade kohta on hea.

install-Subway-Tile-Kitchen-Backsplash

Paigaldage uus köögiplaadi Backsplash – selle võimalused on tõesti piiramatud, kuid üks on kindel: värske backsplash võib teie köögi stiili turgutada nii palju. Valige klassikaline metrooplaatide backsplash, moodne klaasplaatide mosaiik või isegi natuke traditsioonilist senti plaati. Mis iganes teeb teie köögi õnnelikuks! Siin on juhend köögi backsplashi plaatimiseks, et saaksite alustada.

DIY kõnniteede ümberehitus

Lihtsalt lõbu pärast vajab kõnnitee vahel veidi tõstmist. Ka ukseavad – kui ruum, mis ühtaegu jagab ja ühendab kohti, on neil maja voolus oluline roll. Siin on paar ideed, mis aitavad teil alustada vapustava üleminekukogemuse loomist oma kodu kõnniteede ja ukseavade kaudu.

Before and after painting door

Värskenda esiust – esmamuljed on kodu sisekujunduses väga olulised ja välisuks on tõenäoliselt teie kodu "esimeste" hulgast kõige olulisem. Lisage oma välisukse välispinnale värske värvikiht, asendage väsinud vanad majanumbrid kaasaegsemate numbritega või vahetage isegi oma ukse riistvara millegi uue vastu. Kui hooaeg on õige, ärge unustage lisada ühte või kahte potitaime.

Install Wainscot DIY

Paigaldage Wainscot – on tõestatud, et Wainscot näeb fantastiline välja erinevates ruumides, sealhulgas magamistubades, vannitubades, söögitubades, koridorides, trepikodades, kui nimetate seda. Ja kuigi välimus on üsna elegantne, on oma lambikatte paigaldamine üllatavalt lihtne. Vaadake, kuidas saate selle õpetuse abil selle armsa detaili oma ruumi tõmmata.

Install and Paint a Plywood Floor

Paigaldage ja värvige vineerpõrand – kõlab pisut ebatavaliselt, kas pole? Kuid see on odav alternatiiv lehtpuidust põrandatele… ja seda on üsna kiire teha. Siin on õpetus oma vineerpõranda paigaldamiseks; välja maalitud annab sellele lõpliku iseloomu ja ajatuse tunde.

DIY Dutch Door

Ehitage hollandi ukseava – ukses, mis on tegelikult KAKS ust, on midagi maagilist ja ma ei suuda mõelda, et lapse magamistuppa pääseks paremat sissepääsu kui lihtsalt selline uks. Hollandi uksed näevad suurepärased välja ja pakuvad piiramatuid võimalusi kujutlusvõimeliseks mängimiseks. Siin on õpetus, kuidas luua oma Hollandi uks.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook