Lihtne ja loominguline puidust riidelõksu meisterdamine

Easy and Creative Wooden Clothespin Crafts

Riidelõksud on üks paljudest asjadest, mida saab kasutada igasuguste lahedate ja huvitavate kaunistuste ja aksessuaaride loomiseks ning mida saab kasutada mitmesugustes meisterdatavates pesulõksudes.

Easy and Creative Wooden Clothespin Crafts

Nendega on lihtne töötada ja need on väga mitmekülgsed ning nendega on ka väga lõbus töötada. Need on ka väga kättesaadavad ja taskukohased, mis on üks peamisi põhjuseid, miks need nii populaarsed on.

Kui te pole kunagi puidust pesulõkse kasutanud meisterdamiseks, mille eesmärk ei ole nende otstarve, oleks nüüd hea aeg proovida midagi uut. Allpool leiate mõned DIY projektiideed, mis neid kasutavad.

Table of Contents

Milliseid erinevaid rõivalõksu käsitööd saate teha?

Enne kui lähete välja ja ostate hunniku pesulõksu, et neid käsitööks muuta, võite mõelda, millist käsitööd saate pesulõksudega teha. Hea uudis on see, et pesulõksud on äärmiselt võimsad ja nendega saate teha palju erinevaid projekte.

Siin on mõned kõige levinumad käsitöötüübid, mida saate pesulõksudega teha:

Kaunistused Paberihoidikud Pärjad Ehted Istutusmasinad Dekoratiivkaardid Toidukottide klambrid Fotohoidikud Riiul/Mütsiriiulid Magnetid Nukumööbel Koogikatted Järjehoidjad

Ja muidugi pole see kõik, mida saate pesulõksudega teha, sest taevas on tõesti piir. Nii et ärge kahelge ja minge ostma neid pesulõkse, et teha armsaid pesulõksu meisterdamist!

Milleks saab riidelõksu käsitööd kasutada?

What Can You Use Clothespin Crafts For?

Huvitav, milleks pesulõksu meisterdamist kasutada? Üllataval kombel on teie kodus kasutatavatel pesulõksudel meisterdamiseks mitmeid kasutusviise – mõned neist on teie igapäevaelus uskumatult kasulikud.

Riidelõksu meisterdamine pesu riputamiseks

Kodu pesulõksude kõige ilmsem kasutusala on pesu kuivama riputada. Isegi kui teil on kuivati, on tõenäoline, et teil on paar tükki, mis vajavad kuivatamist. See on ideaalne aeg nende armsate looma- või muu teemaga pesulõksude välja tõmbamiseks – sama hästi võiksite pesu stiilselt riputada!

Riidelõksu käsitöö kaunistamiseks

Meisterdamise aeg ei ole mõeldud ainult lastele ja on mitmeid pesulõksudega meisterdusi, mida saab pühadehooajal imearmsate kaunistustena kasutada. Selle suurepärane näide on pesulõksude kasutamine temaatilise pärja valmistamiseks.

Kuid võite kasutada ka pesulõkse, et teha dekoratiivne fotohoidja või lihtne ja lihtne mini-jõulupuu!

Riidelõksu käsitöö ülesandeloendite jaoks

Mitu korda teete ülesannete nimekirja, siis läheb see enne täitmist kaotsi? Tõenäoliselt rohkem kui üks kord. Siin tulevad kasuks pesulõksud.

Saate pesulõksudest teha magneti, mis hoiab teie ülesannete nimekirja külmiku küljes. Või isegi armas hoidik, mida tööarvuti juures hoida. Seinale mõeldud ülesandeloendi klambrid võivad samuti kasuks tulla, kui asetate need oma kodu tiheda liiklusega kohta.

Hoidke toit värskena Clothespin Craftsiga

Avatud krõpsu- ja kreekerikotid on ideaalne koht pesulõksuga meisterdamiseks. Nii saate neid kasutada koti kinni hoidmiseks. Tõenäoliselt peaks just selleks otstarbeks köögisahtlis hoidma paar dekoratiivset pesulõksu.

Kasutage akordide lahus hoidmiseks riidelõksu

Mitu akordi teil teleri taga on? Ilmselt mõned. Võtke mõned dekoratiivsed pesulõksud ja kirjutage kõik oma seadmed ühele. Seejärel kinnitage see pesulõks vastava nööri külge. See säästab teie aega järgmisel korral, kui peate seadme lähtestamiseks lahti ühendama!

Kuidas teha nööpnõela pärga

How to Make a Clothespin Wreath

Kuigi võite mõelda pärgadele ainult pühade ajal, on need tegelikult hea idee teie maja kaunistamiseks aastaringselt. Seda seetõttu, et tänu pesulõksudele saate teha pärja mis tahes teemal!

Näiteks 4. juuli pärja tegemiseks võiksite värvida hunniku riidenõelu punaseks ja valgeks (ja mõned sinised!) või Halloweeni pärja jaoks värvida mõned riidenõelad oranžiks 1-2 värviga. pruunid varre jaoks. Vaadake, kui lihtne see on?

Olenemata sellest, milliseks puhkuseks te kaunistate, järgige neid juhiseid, et luua oma välisukse jaoks täiuslik pesunõela pärg.

1. samm: koguge riidenaast käsitöömaterjalid

Pesunõela pärja tegemiseks vajate järgmisi materjale:

Lihtsad puidust pärjakujulised riidenõelad (mida rohkem, seda parem!) Värvige oma projekti teema järgi Kuumliimipüstol/Liimipulgad Värvipintslid Täiendav sisekujundus

2. samm: värvige oma riidelõksud

Enne lõbusa osa juurde asumist peate oma riidenõelad värvima projekti jaoks vajalike värvidega. Jõulupärja jaoks värvid pesulõksud roheliseks.

3. samm: värvige alus

Järgmisena värvige oma pärja põhi riidenõeltega sobivaks. Laske sellel ja pesulõksudel täielikult kuivada, enne kui jätkate järgmise sammuga.

4. samm: liimige oma pesulõksud aluse külge

Seejärel võtke riidenõelad ja kinnitage need kuuma liimiga pärja alusele. Tahad liimida selle külje, mille näpistate, pärjapõhja külge. Nii saab pärjas olevaid pesulõkse kasutada endiselt esemete hoidmiseks.

Pidage meeles, et kui valmistate mitut värvi pärga, vahetage pesulõksud töö käigus. 4. juuli pärja tegemisel tahad ka ühe nurga siniseks teha, ülejäänud pärja puhul vaheldumisi punase ja valge värviga.

5. samm: lisage viimistlus

Olenevalt pühast, mille jaoks pärja valmistate, võib teil olla veel viimistlust. Kevadise pärja jaoks võiksite ühte nurka lisada mõned kunstlilled. Jõulupärja jaoks tahate tõenäoliselt liimida keskele põhja punase kaarega. 4. juuli pärg vajab sinisesse ossa mõnda hõbedast tähte.

Siin on see, nüüd on teil suurepärane pärg, mida iga puhkuse jaoks kaunistada!

Mitu pesulõksu peaksite ostma?

Riidelõksud on vajalikud iga selles nimekirjas oleva käsitöö jaoks. Rääkimata sellest, et need on maja ümber äärmiselt kasulikud. Sel põhjusel ei tohiks te karta osta rohkem pesulõkse, kui arvate, et meisterdamiseks vaja läheb.

Üldiselt peaksite ostma vähemalt 100 pesulõksu, olenemata sellest, millist käsitööd kavatsete selles loendis teha. Nii on teil vigu juhuks palju. Need, kes plaanivad teha mitut käsitööd, soovivad tõenäoliselt veelgi rohkem osta.

Kuidas panna riidelõksud vanad välja nägema?

Seal on palju pesulõksu käsitööd, millele vintage välimus tuleks kasuks. Mõnikord saate osta vanaaegse välimusega pesulõkse, kuid kui te neid ei leia, on siin lihtne isetegemise viis, kuidas oma pesulõksud vanad välja näha.

1. samm: tehke plekk

Võtke purk, mida te ei kavatse millekski muuks kasutada (pärast seda ei taha te seda enam toiduks kasutada!) ning pange sisse äädikas ja terasvillapadi. Loksutage purki tugevalt, seejärel jätke see 24 tunniks suletuna seisma.

2. samm: pange oma pesulõksud plekki

Asetage pesulõksud purki nii, et need oleksid täielikult pleki sisse uppunud. Jätke need 3-4 minutiks.

3. samm: laske neil kuivada

Eemaldage oma pesulõksud purgist, laske neil kuivada ja seejärel vaadake oma vanaaegseid pesulõkse!

Lõbus ja lihtne isetegemine puidust riidenaelaga

1. Starburstist inspireeritud kunstiteos

Starburst-inspired Art Piece

Puidust pesulõksud saab üsna hõlpsasti muuta huvitavateks kaunistusteks, nagu näiteks see tähesärast inspireeritud kunstiteos, mida näiteks isetegemises näidatakse. Kui soovite kunagi midagi sellist teha, on teil vaja ainult hunnikut puidust pesulõkse, akrüülvärvi (antud juhul valget ja kuldset), pintslit ja puiduliimi.

Esmalt peate tihvtid lahti murdma ja te ei kasuta selle projekti jaoks metallvedrusid.

2. Clothespin Crafts salvrätikuhoidja

clothespin crafts napkin holder

Võite kasutada ka mõnda pesulõksu, et teha kasulikke asju, näiteks seda salvrätikuhoidjat. See näeb tõesti armas välja ja seda saab potentsiaalselt mitmel huvitaval viisil kohandada.

See oli kaunistatud mustriliste salvrätikutega, mis sobisid selle teemaga ootamatul, kuid armsal moel. Saate teha mitu erinevat värvi ja kujundusega salvrätikuhoidjat erinevate sündmuste või sündmuste jaoks. Lisateavet projekti kohta leiate DIY-dest.

3. Löögisallihoidja

Clothespin Scarf Holder

Selle projekti jaoks kasutate pesulõkse tegelikult ettenähtud otstarbel, kuid oodatust stiilsemalt. Idee on siin teha salli hoidja ja organiseerija, kasutades hunnikut tahvli külge kinnitatud puidust pesulõkse.

Saate nööpnõelad enne tahvlile liimimist värvida ja kaunistada ning lisada nii palju, kui arvate, et vajate, olenevalt sellest, kui suur on teie sallikollektsioon. Kui vajate lisateavet, vaadake täielikku DIY õpetust.

4. Clothespin Crafts kaardiomanik

Beautiful Clothespin Crafts Cardholder

Kauni kaardihoidja saamiseks piisab ühest pesulõksust. Muidugi on teil vaja ka mõnda muud tarvikut, sealhulgas peenosakestega tsemendisegu, teipi, pintslit, tassi ja natuke värvi.

Valmistage neid mitu, kui kavatsete neid kasutada söögilaua kaardihoidjatena, või ainult üks või kaks, kui soovite muuta need oma laua tarvikuteks, kui soovite neid fotode või märkmete jaoks kasutada. Vaadake DIY-sid, et teada saada, kuidas neid nullist valmistada.

5. Kõrvitsapiruka viilu kohakaardid

Pumpkin Pie Slice Place Cards

Nendel kohakaartidel on kasutatud ka puidust pesulõkse ja need on tõeliselt armsa kujundusega. Need on valmistatud scrapbooking-paberist ja selle projekti planeerimiseks on tegelikult palju erinevaid viise.

Üks lihtsamaid võimalusi oleks kasutada Xyron® 1,5-tollist kleebiste valmistajat ja kirjatempleid, kuid kui teil neid esemeid pole, võite kasutada lihtsalt liimi ja pliiatsit. Mõlemal juhul näevad teie kõrvitsapiruka viilude kohakaardid jumalikud välja.

6. DIY Clothespin Crafts Planters

DIY Clothespin Crafts Planters

Puidust pesulõksudest saab teha ka armsaid väikseid istutusmasinaid. See on väga lihtne projekt, mille jaoks vajate ainult väikseid plekkpurke, pesulõkse, liimi ja natuke nööri või köit.

Alustage tihvtide pooleks murdmisest, seejärel liimige need ükshaaval ümber purgi väliskülje, kuni kogu pind on kaetud. Siduge nöörijupp ümber ja tehke armas väike vibu. Pesunõelad näevad välja nagu miniatünnid, mis muudab need veelgi armsamaks.

7. Riidelõksu hoiuämber

Clothespin Storage Bucket

Samamoodi saate istutusmasina välisküljele liimida puidust pesulõksud, et luua ilus pesulõksu ämber oma juukseharjade, meigitoodete, juukseaksessuaaride ja paljude muude asjade jaoks.

Kasutage plastikpotti, mille ülaosas on ääris või ääris, ja veenduge, et see oleks tihvtidest pisut kõrgem. Nii saate poti pealmise ja sisemuse katmiseks lisada kihi köit ja pitsi.

8. Lõbus laualamp

A Fun Table Lamp

Selle projekti jaoks vajate üsna palju puidust pesulõksu, kuid lõpuks saate sellest väga laheda laualambi. Liimige tihvtid neljakaupa, lamedad küljed kokku, ja ühendage komplektid neljaks võrdse suurusega osaks, millest saab laualambi neli külge.

Aluse jaoks vajate ka ruudukujulist puutükki. Tore võiks olla pesulõksud värvida või peitsida enne kokku liimimist. Lambi komplekteerimiseks võite selle asetada patareitoitega valgustisse või juhtida juhtme läbi aluse.

9. LED-tulesid kasutav pesulõksu lamp

Clothespin Lamp Using LED Lights

Pesulõksulambi valmistamiseks on veel üks võimalus ja seekord on plaanis pirni asemel kasutada pigem mini-LED-tulede jada. Alustuseks liimige kolmnurga moodustamiseks kokku kolm pesunõela poolt, seejärel korrake ja asetage teine kolmnurk peale nii, et tekiks tähekuju.

Korrake neid samme ja lisage rohkem kolmnurki, kuni loote torni. Võtke jäme tüüblivarras, mis on tornist veidi lühem, ja mässige selle ümber mini-LED-tuled, seejärel sisestage see pesulõksu torni keskele. Võite lisada põhja mõned popsipulgad täiendava toe saamiseks või luua tugeva aluse, kui soovite.

10. DIY riidenagi pildihoidja

DIY Clothespin Picture Holder

Tähepuhangust inspireeritud raami saamiseks on hunniku pesulõksud ringi paigutamine üsna lihtne. Saate seda kasutada eraldiseisva kaunistusena, mille saate seinale riputada, kuid võite selle muuta ka pildihoidjaks, kasutades pesulõksu.

Selle projekti jaoks ei vaja te liimi ega liimi. Peale pesulõksude on vaja ainult papitükki ja kääre.

11. Riidelõksu küünlaalus

Easy and Creative Wooden Clothespin Crafts

Veel üks armas idee on teha pesulõksu küünlajalg tühja plekkpurgi ümbertöötlemise teel. Otsige üles väike ja lühike (nt tuunikala) plekkpurk, puhastage see ja eemaldage sildid, seejärel võtke peotäis puidust pesulõksud ja kinnitage need ümber konservi, et katta kõik küljed.

Enne seda võite võtta aega pesulõksude ja potentsiaalselt ka plekkpurgi peitsimiseks või värvimiseks.

12. Isetegija tabeli nimi Kohahoidja

DIY Table Name Place Holder

Alandlikku puidust pesulõksu saab kasutada ka kohakaardihoidjana ning saate muuta selle šikiks ja stiilseks, lisades lihtsalt mõned väikesed kaunistused, nagu lehed, lilled, marjad jne.

Jätke ja värvige esmalt pesulõksud, et anda neile ilus läige ja muuta veidi nende välimust. Igaühe tasakaalustamine taldrikul võib olla veidi keeruline, kuid see näeb kindlasti väga ilus välja. See idee pärineb onebroadsjourneyst.

13. Kunstiteose näidiku raam Mini-riidelõksude abil

Artwork Display Frame Using Mini Clothespins

Mini pesulõksud on tõesti armsad ja väga kasulikud paljude erinevate isetegemisprojektide jaoks. Näiteks saate teha fotode, kunstiteoste ja muude selliste asjade jaoks kuvaraami ning saate kasutada köie ja minipesulõkse, et luua sees mitu kihti.

See võib olla armas projekt kodukontori või laste magamistoa jaoks, et nad saaksid oma loomingut näidata. Kui olete huvitatud millegi sellise tegemisest, saate jälgida makeit-loveiti õpetust.

14. DIY Polaroid pildiraam

DIY Polaroid Photo Frame

Samamoodi on rockmyweddingi õpetus, mis selgitab, kuidas saate teha polaroidist pildiraami, kasutades minipesulõksu ja köit või nööri. Sel juhul on raam eritellimusel valmistatud, mis on suurepärane, kui soovite, et see sobiks konkreetsesse ruumi või mahutaks teatud arvu fotosid.

See on hea viis erisündmuste mälestuste kuvamiseks.

15. DIY Clothespin Home Office Organizer

DIY Clothespin Home Office Organizer

Chickabugil kuvatava projekti jaoks on vaja palju puidust pesulõksu (umbes 200) ja ka mõnda muud tarvikut, nagu mõnes erinevas värvitoonis pihustusvärv, pesunöör, korkplaat ja surunõelad.

See on omamoodi korraldaja näiteks kodukontori jaoks ja pesulõksud on nii dekoratiivsed kui kasulikud. Neisse mahub fotosid või kaarte ning need loovad samal ajal värvika ja kauni tausta.

16. Lihtne Clothespin kõrvaklappide korraldaja

Simple Clothespin Headphone Organizer

Kui teil on paar juhtmega kõrvaklappe või kõrvaklappe, siis olete teadlik sellest, kui tüütu on kaabel, kui see kõik sassi läheb. Lihtne viis seda kõike vältida on teha see ülilihtne kõrvaklappide hoidik kahest puidust pesulõksust.

Liimige tihvtid vastassuunas kokku ja ongi kõik. Saate neid värvida ja kaunistada mis tahes viisil. Kui vajate lisateavet, vaadake makeomethingmondays.

17. Taaskasutatud taimemarkerid

Recycled Plant Markers

Puidust pesulõkse saab kasutada ka taimemarkeritena. Teoreetiliselt pole vaja nööpnõelu kaunistada ega muudatusi teha, kuid nende kohandamine võib olla tore ja lõbus.

Võite kasutada pesuteipi või värvi ja etiketivalmistajat või koostada oma kujunduskava. Kui olete tihvtid valmis, kinnitage igaüks neist puidust tüübli külge ja sisestage tüübel potti. Vajadusel leiate lisateavet Creativegreenliving'i kohta.

18. Suur ripplamp

Large Pendant Lamp

Veel üks suurepärane idee pesulõksudega projekti jaoks pärineb recyclartist. Siin näete hunnikut puidust pesulõksud, millest valmistati suur ripplamp.

Sellel rippvalgustil on viis erinevat kihti, kuid kui soovite, et disain oleks lihtsam või kui ruumis, kuhu plaanite selle riputada, ei ole väga kõrge lagi, saate neid ka vähem.

19. Värvilised kaunistatud riidelõksud

Colorful Decorated Clothespins

Paljud siin mainitud projektid hõlmavad pesulõksude kaunistamist ühel või teisel viisil. See võib tegelikult olla lõbus väike DIY projekt iseenesest. Koguge paar lihtsat puidust pesulõksu ja leidke ideid, kuidas neid kaunistada.

Võite kasutada mitmesuguseid teie käsutuses olevaid tarvikuid, nagu teip, värv, markerid, kleebised jne. Mõned loomingulised ja inspireerivad ideed leiate Creativeinchicagost.

20. Pulmakoogi topper

A Wedding Cake Topper

Te ei pea jätma oma pesulõksudele oma tavalist puidust värvi välja nägema, vaid selle asemel saab neid värvida, et luua lõbusaid kujundusi ja tegelasi. Meile meeldib see maalitud suudleva tordi pealispind firmalt The House That Lars Built, mis oleks pulmatordi täiuslik viimistlus.

See projekt on lihtne ja kiire lõpuleviimine, kuid lisab puidust pesulõksule palju iseloomu. Meile meeldib naispoolele loori lisamine, mis aitab topperit veidi rohkem ellu äratada.

21. Riidelõksu peegel

clothespin mirror

Selle Mod Podge Rocksi pesunõelaga peegli disainiga saate oma magamistoas või esikus peegli heledamaks. Selle projektiga alustamiseks vajate korralikku pesulõksude kollektsiooni ja seejärel asetatakse pesulõksud väikese peegli ümber.

Iga pesulõks on kaetud mustrilise paberiga, mis aitab sellele ellu äratada ja kujundusele lõbusamaks muuta. Loomulikult võite selles projektis kasutada mis tahes värvilahendust, mis teile meeldib, ja saate luua oma lapse magamistuppa tõeliselt särava ja värvika kujunduse.

22. Riidelõksu lühter

clothespin chandelier

Joann näitab meile, kuidas teha seda uskumatut pesunõelaga lühtrit, mis oleks suurepärane lisa kodukontorisse või laste mängutuppa. Kuigi see disain kasutab neutraalsemaid värve, võite igale pesulõksule lisada heledama värvipritsme.

Mustris kasutatakse kokku 120 pesulõksu, nii et selle valgusti loomiseks võiksite koguda päris suure kollektsiooni.

23. Riidelõksu ehete organiseerija

clothespin crafts jewelry organizer

Kõigile, kellel on raskusi oma ehtekollektsiooni korrastamisega, meeldib see Modern Parents Messy Kidsi riidenõelaga ehete korraldaja. See sobiks suurepäraselt teismelistele tüdrukutele või täiskasvanutele ning saate oma ehete korrastamiseks ja kinnitamiseks kasutada minipesulõkse.

Selle projekti tegemine maksab väga vähe ja säästab teid tulevikus kaelakeede ja käevõrude kaotamisest.

24. Laastukottide klambrid

chip bag clips

Pole midagi hullemat, kui avada hiiglaslik krõpsukott, kuid need lähevad vanaks, kuna te ei sulgenud seda korralikult. Selle Mod Podge Rocksi isetegemise projekti loomine maksab teile vaevalt midagi, kuid sellegipoolest valmistate midagi, mida kasutate peaaegu iga päev.

Lastele ja teismelistele meeldib lõbusalt kaasa lüüa ning saate iga klambri kaunistada vastavalt oma köögi sisekujundusele.

25. Lennukid

clothespin airplanes

See on ideaalne projekt lastele suvevaheajal nautimiseks ja neile meeldib oma magamistoa ümber oma uusi pesulõksuga lennukeid välja panna. One Little Project jagab neid imearmsaid lennukeid, mis on valmistatud lihtsalt pesulõksudest ja popsipulkadest. Võite need isegi lakke riputada, et luua mobiili, mis oleks lõbus magamistoa või mängutoa kaunistus.

Clothespin Crafts KKK:

Kas saate pesulõksude värvimiseks kasutada toiduvärvi?

Tegelikult, jah, saate! Toiduvärv on lihtsaim viis pesulõksude värvimiseks, kui neid on värvimiseks palju. Kuid pidage meeles, et toiduvärviga on lõpptoote välimust ja tooni raskem kontrollida kui valuga.

Kas saate Kool-Aid'i kasutada pesulõksu käsitöö värvimiseks?

Jah, pesulõksude värvimiseks saate kasutada Kool Aidi. Iga värvikonteineri jaoks vajate siiski 3-4 pakki, seega on tõenäoliselt tõhusam kasutada riidenõelade värvimiseks lihtsalt toiduvärvi või värvi.

Mitu riidelõksu on vaja nööpnõelapärja tegemiseks?

Pesunõela pärja tegemiseks kulub ligikaudu 100 pesulõksu.

Kas Clothespin Crafts on taaskasutatav?

Jah, parim viis pesulõksu taaskasutada on teha sellest armas käsitöö! Kuid need on valmistatud puidust ja neid saab taaskasutada igas prügikastis, mis võtab puitu ringlussevõtuks vastu.

Kas riidelõksu käsitöö on kallis teha?

Riidelõksu meisterdamine on lihtne ja odav, seega on see ideaalne käsitöö ka väikese eelarvega inimestele.

Milline aastaaeg on rõivaste käsitöö jaoks parim?

Riidelõksu meisterdamist saab kohandada igal hooajal. See tähendab, et kõige parem on riidenaelaga meisterdada igal ajal aasta jooksul!

Kõigi nende puidust pesulõksuprojektide loomine maksab teile vaevalt midagi, kuid lisab sel aastal teie kodu lõbusalt. Järgmine kord, kui leiate, et teil on varu puidust pesulõksud, kaaluge mõne sellise isetegemise projekti loomist. Riidelõkse on ka uskumatult lihtne värvida, nii et saate kohandada mis tahes projekti värvi ja stiili, et need sobiksid teie kodu sisekujundusega.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook