Elutoa mööbli ideed mis tahes sisekujundusstiili jaoks

Living Room Furniture Ideas for Any Style of Décor

Olenemata teie isiklikust stiilitunnetusest, on teil tõenäoliselt elutuba, mis on teie, teie pere ja/või sõprade ja külaliste kogunemiskoht. See ülitähtis ruum on ideaalne koht oma kodu stiili esitlemiseks, olenemata sellest, kas eelistate kaasaegset, minimalistlikku, traditsioonilist, boheemlaslikku või eklektilist stiili. See artikkel pakub teile palju elutoa mööbli ideid.

Living Room Furniture Ideas for Any Style of Décor
spanish-mid-century-living-room

Bohemian ("Boho-Chic") elutuba

boho-chic living-room-furniture-design-ideas

boho-chic living-room-furniture

Julged värvid ning mitmesugused mustrid ja tekstuurid töötavad boho-šikis elutoas. Soojade ja jahedate toonide meeldiv segu on alati hea, et kujundada külalislahke ja sõbralik ruum. Samuti aitab ebatavaliste dekoreerimisstrateegiate kasutamine, nagu kunstiteoste riputamine “tavalisest” kõrgemale või tapeedi lisamine galerii seinale, luua elavat, ootamatut ja värskendavat boheemlaslikku ruumi.

Ranniku elutuba

coastal-living-room-sand-inspired-tones

coastal-living-room-design

Ranniku värve pole raske leida, kuid nende strateegiline kasutamine rannikuäärses elutoas võtab hea pilgu ja loodustunnetuse. Looduslikud objektid, nagu triivpuit, võivad asendada skulptuuri ja kunstiteoseid. Rohked liivast inspireeritud toonid koos meresinise toonidega loovad rahustava efekti. Ärge unustage ka elutoa mööblit nurga alla seada, et saaksite imetleda ja nautida aknavaateid… isegi kui te ei ela rannikul.{found on michaelgimber}.

Kaasaegne elutuba

contemporary-living-room-with-clean-lines

neutral-tones-and-clean-lines-for-contemporary-living

Neutraalsed toonid ja puhtad jooned loovad kaasaegsele elutoale kauni aluse. Sisustus peaks olema sirgjooneline ja tavaliselt paigutatud täisnurga all, kuna see stiil hõlmab lineaarset struktuuri ja korda. Hästi redigeeritud kollektsioon ja palju valget ruumi on kaks kohustuslikku toimingut, kui kujundate ja korraldate oma kaasaegse elutoa sisekujunduse.

Suvila elutuba

cottage-style-living-rooms

plates-on-wall-cottage-living-room

Suvila stiilis elutubadel on palju mänguruumi – rannalähedase suvila õhkkonna loomiseks toetuge "kergete looduslike" detailide poole, nagu valgeks lubjatud plankseinad ja pehmed, neutraalsed pehmed mööbliesemed. Või võite valida värvika ja lihtsa, kombineerides sise- ja välistingimustes kasutatavaid osi (nt puidust pingiga diivan, lille- ja viljapatju). Lõdvestunud ja mugav on suvila stiili mängu nimi.{found on corynnepless}.

Eklektiline elutuba

Eclectic-narrow-Living-Room

Eclectic-Boho-Living-Room

Pika kitsa elutoa eklektiline sisekujundus annab palju isikupära, muutmata ruumi kitsaks. Sarnaselt mõõtkavas sisustus (nt diivan, tugitool, ülisuur tutitud tumba ja turske raamiga ümmargune peegel ülaloleval fotol) tagavad tasakaalu ja proportsiooni. Sarnaste detailidega segatükid, nagu Chesterfieldi diivani tufting ja polsterdatud ottoman, loovad ühtekuuluvuse, ilma et need oleksid omavahel sobilikud.

Prantsuse maaelutuba

french-country-living-room-furniture

french-country-decor-accents

Prantsuse maaelutoa sisustus sisaldab tavaliselt segu julgemaid ja tagasihoidlikumaid toone, neutraalseid ja mustreid. Kõverad mööbliseljad ja jalad tasakaalustavad uhkemaid tükke. Kaaluge volangidega padjakeste valimist või raskustes olevaid puidutükke ning ärge kartke paigutada mööblitükki viltu.

Tööstuslik elutuba

how-to-achieve-industrial-living-style-through-furniture

Exquisite-Industrial-Living-room-furniture

Suur kaasaegne neutraalses toonis sektsioondiivan ning rohkelt neutraalseid halli ja puidutoone loovad kutsuva tööstusliku elutoa. Tekstuurse poufi ja huvitavate joontega valgustus on ideed detailidest, mis kannavad koju tõeliselt tööstuslikku hõngu. Meile meeldib ka avatud sein ja kulunud nahk!

Sajandi keskpaiga kaasaegne elutuba

modern-mid-century-living-room

mid-century-modern-living-furniture

Miski ei ütle sajandi keskpaiga kaasaegset, nagu puitpaneelidega seinad ja iseloomulikud lamamistoolid. Sajandi keskpaigas moodsas elutoas loob sisseehitatud lauddiivan kutsuva ja muljetavaldavalt stiilse ilme. Või looge hubane vestlusruum mõne sajandi keskpaiga tooliga üle madala kohvilaua. Hoidke tarvikud isikupärased, kuid lihtsad.

Minimalistlik elutuba

minimalist-living-room-furniture

creating-a-minimalist-living-room

Eduka minimalistliku elutoa loomise võti on hoolikalt kaaluda oma elustiili, seda, mida soovite oma ruumist välja tuua, ja seejärel töötada tagasi minimaalsete esemete valimisel, et need vajadused täielikult rahuldada. Lihtsad, sirgjoonelised jooned, vähem, kuid suuremaid (ja mõjukaid) kunstiteoseid või seinakaunistusi ning väga lihtsad valgustite siluetid on võtmetähtsusega.

Maroko elutuba

moroccan-living-room-with-desk-area-and-window-seating

bold-orange-wall-moroccan-style

Maroko elutoas saab ja tuleks esile tõsta arhitektuurilisi funktsioone, nagu kaared, puidust laetalad või kapi uksevõred. Traditsiooniliselt mängivad Maroko stiilis suurt rolli soojad punased, oranžid ja kollased; see aga ei tähenda, et Maroko elutuba tuleks sisustada ainult nendes toonides. Kasutage neid suurte või väikeste annustena külalislahke ruumi loomiseks.

Rustikaalne elutuba

perfect-rustic-furniture-for-living-room

white-sofa-rustic-accent-for-living-room

Maalähedase elutoa loomiseks eelistage sooja, kulunud puidust esemeid (kui te ei leia autentselt kulunud tükki, on saadaval kahjustatud või antiikpuidust viimistlus), tekstuursete tekstiilide (nt kotiriie või linane) ja mugavate polsterdatud osade poole, mis kutsuvad külastajaid vajuda sisse ja jääda mõnda aega.

Hispaania elutuba

great-spanish-living-room-design

Braverman. Marc Appleton Architects.

Lisaks savikivikatusega ja valge krohviga Hispaania stiili välimusele ja tunnetusele kaaluge kaasaegsemat võtet, võttes arvesse Hispaania stiili vihjeid. Kaaraknad või ukseavad, kaarekujuliste detailidega sisseehitatud raamatukapid ja sepistatud valgustid on ideaalsed viisid, kuidas hoida oma elutoas hispaania stiili elavana ja hästi. Samuti aitavad valged või elevandiluust seinad rõhutada puidust laetalasid, mis on selle konkreetse stiili armas komponent.

Rootsi (Skandinaavia) elutuba

under-the-stairs-scandinavian-decor

Scandinavian-living-room-furniture

Lihtne, lihtsalt paigutatud sisustus on armsa Skandinaavia elutoa võtmeks. Lisaks valged seinad, puhtad jooned ning hästi toimetatud tarvikud ja kunstiteosed. Ärge muretsege ruumi täitmise pärast, vaid keskenduge selle asemel, et iga tükk mängiks omaette olulist rolli – ala vaip, huvitav jalaga mööbel, lihtne valgustus ja võib-olla isegi taim või kaks.

Traditsiooniline elutuba

traditional-living-room-furniture

traditional-living-room-furniture-tripod-lamps

Traditsioonilised elutoa kujundused sisaldavad kaunist segu liistud (näiteks lagi, toolipuu, kamin ja põrandaliist) ja palju luksusliku välimusega pehmet mööblit. Looge mitu eraldi vestlusjaama, kui ruum võimaldab, et aidata suuremal traditsioonilisel ruumil end väiksemana ja sõbralikumana tunda, kuna see stiil kaldub formaalsuse poole.

Troopiline elutuba

wicker-coffee-table-living-room

tropical-themed-living-room
Lehed, palmid ja muud lehed lisavad troopilisse elutuppa kohest värvi ja visuaalset huvi. Hingelise ja lõõgastava õhkkonna loomiseks säilitage sisustus kergena kas heledate kangaste või materjalidega (nt vitstest). Ja võtke omaks maalähedastes toonides popid, nagu paar savivärvi lampi või paar kollast padjakest.

Toscana elutuba

tuscan living room, living room, tuscan style

tuscan-living-room-with-faux-gold-walls
Soojad pronksjas värvitoonid, pehme sisustus ja ehitud detailid on komponendid, mida Toscana elutoas otsida ja lisada. Metsad peaksid olema keskmised kuni tumedad ja piirkonna vaibad on alati hea mõte.

Vintage elutuba

elegant-vintage-living-room-furniture

vintage-living-room-furniture

Leitud tükid, kasutatud tükid, vintage tükid – kuidas te neid nimetate, vintage stiilis elutuba kipub kiirgama ligipääsetavat, lõdvestunud aurat just seetõttu, et puudused ja veidi sobimatud tükid võetakse omaks ja nauditakse. Hoidke ruumis korra hoidmiseks vähemalt vaba värvipalett ning tasakaalustage loomulikku valgust ja valget ruumi vintage detailidega, et lisada ruumi edukaks stiiliks.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook