Majanumbri tähendus numeroloogias

House Number Meaning in Numerology

Majanumber võib öelda rohkem maja kohta kui selle asukoht. Majanumbrid mängivad numeroloogia vallas põnevat rolli, kus arvatakse, et kõigil numbritel on müstiline tähendus. Arvatakse, et majanumber mõjutab peale nende funktsionaalse kasutuse ka energiat ja kogemusi teatud eluruumis.

House Number Meaning in Numerology

Numeroloogiaeksperdid diskrediteerivad majanumbrite vaimset tähtsust teaduslike tõendite puudumise tõttu. Kuid teaduslikud andmed ei ole selle harjutuse mõte. Ükskõik, kas usute sügavamasse müstilisse tähendusse või mitte, on majanumbrite numeroloogia uuenduslik viis oma isikliku eluruumi vaatamiseks.

Teie majanumbrit ümbritseva energia mõistmine võib motiveerida teid negatiivsest kogemusest edasi liikuma, asuma uuele kunstilisele tegevusele või tugevdada teid uute tulevikueesmärkide seadmisel.

Ükskõik, kuidas te seda näete, on teie majanumbritel midagi öelda.

Mis on majanumbri numeroloogia?

Majanumbrite numeroloogias arvatakse, et igal numbril on oma erinevad omadused ja omadused. Need numbrid mõjutavad majas elavate inimeste atmosfääri, suhtlust ja olusid. Selle numbri teadmine enne kindlal aadressil kodu ostmist aitab teil mõista teatud ruumi ainulaadset energiat. See aitab teil areneda igas kodus, kus te elate.

Kõigis kultuurilistes uskumussüsteemides, nagu feng shui või varajased lääne ideoloogiad, on inimesed traditsiooniliselt määranud teatud arvudele positiivse või negatiivse energia. Paljud inimesed peavad numbreid nagu seitse ja kaheksa õnnelikuks, samas kui numbritel nagu neli ja kolmteist on negatiivne konnotatsioon. Kuid selle asemel, et pidada teatud numbreid "headeks" ja teistest "halbadeks", on kõige parem teada teatud maja konkreetset energiat ja seejärel kasutada seda enda huvides.

Teie maja numbri määramine

Numeroloogial on pikk ajalugu ja seda praktiseeritakse mitmel erineval kujul. Pythagorase numeroloogias, mis on läänes levinud numeroloogia liik, taandatakse numbrid ühekohaliseks. Pythagorase süsteemis saate vähendada oma maja numbrit ühe numbrini, millel on oma ainulaadne energia ja sümboolika.

Oma kodu numbri leidmine on lihtne matemaatiline ülesanne. Näiteks kui teie majanumber on 1647, liidate need numbrid kokku, et leida summa. Liites kokku 1 6 4 7=18. Järgmisena vähendage 18 ühekohaliseks, 1 8 = 9. Teie maja number on 9.

Korterinumber

Korteri numbri leiate sarnaselt. Kasutage oma koduruumi energia määramiseks oma ühiku numbrit. Kui teie korteriüksuse number on ainsuses, on see teie maja number. Kui tegemist on mitme numbriga, lisage kõik oma korteriüksuse numbrid.

Majanumbrid tähtedega

Samuti saate oma numeroloogiaarvutustes kaasata tähti majanumbrisse, kuna Pythagorase süsteemis on igale tähele määratud numbriväärtus. Siin on tähtedest numbriteks väärtuste kiire jaotus.

1 – A, J, S 2 – B, K, T 3 – C, L, U 4 – D, M, V 5 – E, N, W 6 – F, O, X 7 – G, P, Y 8 – H, Q, Z 9 – I, R

Seega, kui teie majanumber on 52A, oleks teie matemaatikaülesanne 5 2 1=8. Teie maja number on 8.

Majanumbri numeroloogia tähendus

Majanumbrid võivad anda teavet teatud ruumi erienergia kohta. Seda sümboolikat saate kasutada teatud eesmärkide saavutamiseks või oma ruumis soovitud keskkonna loomiseks.

Number 1: individuaalsus

Aadressinumeroloogias tähistavad majad number üks iseseisvust, juhtimist ja uut algust. See esindab ka soovi silma paista ja originaalsust. See on ideaalne maja kõigile, kes marsivad erineva trummi saatel või kõigile, kes soovivad säilitada oma iseseisvust. See kodunumber on eriti kasulik ka kõigile, kes alustavad uut ettevõtmist, näiteks alustavad hiljutist äri või alustavad teistsugust elustiili. See majanumeroloogia võib anda teile energiat, et leida edu igas uues ettevõttes.

Majal number üks on ainulaadsed väljakutsed. Nad võivad soodustada nii palju iseseisvust, et teil võib tekkida raskusi partnerluses. Liiga suur iseseisvus võib põhjustada ka eraldatuse ja üksinduse tunde.

Number 2: harmoonia

Number 2 majad sobivad suurepäraselt koostöö, tasakaalu ja tõhusa partnerluse loomiseks. Pole üllatav, et see number tähistab empaatiat ja kaastunnet, omadusi, mida vajate tervisliku partneri dünaamika loomiseks. See majanumber sobib ideaalselt inimestele, kes alles alustavad pikaajalist partnerlust, näiteks abielu või ärisuhet. Kodud number 2 võivad anda teile parima tunde tähenduslike sidemete loomiseks ja võime teistega hästi koostööd teha.

Kodus number kaks on oluline, et isegi kui loote tähenduslikke sidemeid, säilitaksite oma sõltumatuse. Harjutage kindlasti oma ideedest ja vajadustest välja rääkimise oskust. Tervislik suhtlemine aitab edendada terveid suhteid.

Number 3: Väljend

Majad, mis on number 3, kehastavad loovust ja eneseväljendust. Nad toetavad ka elavat sotsiaalset suhtlust. Kolmas kodu on optimaalne inimestele, kes õitsevad loomingulistes ja avalikes tegevustes, inimestele, kellele meeldivad kunstnikud ja muusikud, aga ka sotsiaalsed liblikad. Kolmas maja läbiv loominguline ja põnev energia toidab kunstiinimeste ettevõtmisi. See võib olla ka suurepärane maja, kui teile meeldib lihtsalt korraldada parimat pidu.

Selles kodus võib olla meeletu ja hajutatud energia, nii et number kolm kodu ei ole alati ideaalsed introvertidele või neile, kes teevad üksikasjalikku tööd. Kuid see kodu võib aidata tasakaalustada introvertide turvalisi ja stabiilseid mustreid ning aidata neil loovamalt mõelda ja tegutseda.

Number 4: stabiilsus

Kui number 3 majad kehastavad vaba ja elavat energiat, pakuvad majad number neli stabiilsust, järjepidevust ja struktuuri tunnet. See on optimaalne majanumber kõigile, kes otsivad turvalist ja maandatud ruumi. See sobib ideaalselt uutele peredele või ettevõtete omanikele, kes soovivad luua lojaalsust ja usaldust tekitavat äribrändi.

Inimesed selles kodu- või ärikeskkonnas hindavad rasket tööd ja tähelepanu detailidele, kuid see võib äärmuseni viia rõõmutu olemise. Neljas kohas on ülioluline varuda aega lõõgastumiseks ja lõbusateks tegemisteks.

Number 5: seiklus

Number viis maja sümboliseerivad kohanemisvõimet, mitmekesisust ja seiklusi. See majanumber sobib kõige paremini inimestele, kes arenevad hästi siis, kui reeglid pole struktureeritud ja isegi siis, kui reegleid pole üldse. Inimesed, kes armastavad uusi kogemusi uutesse kohtadesse reisides või uusi inimesi oma ellu vastu võttes, saavad sageli kõige paremini hakkama viies majas.

Need, kes edenevad number viies majas, kipuvad läbi elu tormama, kogudes nii uusi kogemusi kui ka inimesi, peatumata neid nautimast. Selle tendentsi teadmine aitab neil nautida iga suhtlust, et koguda võimalikult palju naudingut enne järgmise seikluse juurde asumist.

Number 6: Kasvatamine

Number kuus maja aitavad luua hooliva, hooliva ja perekeskse keskkonna. See kodunumber on üks parimaid lastele ja lemmikloomadele turvalise ja hooliva keskkonna loomiseks. See kodu võimaldab kõigil selle elanikel areneda ja saavutada oma täieliku potentsiaali. Inimesed selles kodus loovad selle keskkonna üksteise armastava teenimise kaudu.

Number kuue maja omanikud võivad end neis nii mugavalt tunda, et ei tahagi lahkuda. Nad peavad säilitama tasakaalu inimeste teenimise ja armastamise vahel maja sees ning keskenduma vajadustele väljaspool kodu.

Number 7: tarkus

Majaomanikud, kes hindavad enesevaatlust, meditatsiooni ja teadmiste otsimist, õitsevad seitsmes majas. Need kodud toetavad nii analüütilist mõtlemist kui ka tarkust, mis saadakse läbi sisemise refleksiooni. Kodud number seitse ei paku parimat tuge, kui soovite luua lõbusat ja sotsiaalset ruumi, kuid need sobivad ideaalselt rahulike ja vaiksete pühapaikade loomiseks. Kirjanike, luuletajate, õpetajate ja nõustajate jaoks sobivad kõige paremini seitse kodu, kus on ruumi koguda oma tööks vajalikku energiat ja teadmisi.

Maja number seitse ei sobi inimestele, kelle eesmärkide hulka kuulub elavam seltskonnaelu, või neile, kes võitlevad eraldatuse tunnetega.

Number 8: küllus

Kodu number kaheksa sümboliseerivad õitsengut, edu ja kasvu. See seletab kodude number kaheksa populaarsust paljudes idakultuurides. Kuid edu ei juhtu ainult kaheksa maja inimestega. Nad loovad oma õnne tugeva tööeetika, ambitsioonide ja ärivaistuga. Kaheksas majas on energiat, mis aitab teil olla tugev juht ja annab teile võimaluse oma ressursse tõhusalt hallata.

Nende kodude elanikud peavad mõistma, et elus on midagi enamat kui lihtsalt materiaalne edu. Kuigi ilmalik edu on positiivne eesmärk, ei vii see teid alati püsiva õnne poole.

Number 9: kaastunne

Kaastunne, humanitaarsus ja vabastamine on kehastatud üheksas majas. See loob optimaalse aluse neile, kes töötavad hooldus- või humanitaartöödel, nagu tervishoiu- ja sotsiaaltöötajad. See kodunumber sobib suurepäraselt üleminekuruumiks või olulise eluetapi lõpetamiseks, enne kui kuskil mujal alustate.

Üheksa maja väljakutse seisneb selles, et teil on piisavalt energiat enda ja teiste kodus elavate inimeste eest hoolitsemiseks, selle asemel, et alati väljapoole vaadata.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook