Parim köögikujundustarkvara

The Best Kitchen Design Software

Köögikujundustarkvara on arvutitööriist, mis võimaldab majaomanikel köögi kujundust ja paigutust visualiseerida. Need spetsiaalsed tarkvarad sobivad ideaalselt majaomanikele, kes soovivad enne suurema projektiga alustamist ette kujutada oma köögiruumi võimalusi. Köögi kujundamise tarkvara kasutavad ka köögiprofessionaalid; sisekujundajad, arhitektid ja töövõtjad kasutavad neid programme, et aidata oma köögiplaane klientide jaoks ellu viia ning hallata stiili ja kulude ootusi.

Spetsialistid ja isetegijad saavad kasutada köögikujundustarkvara, et katsetada erinevate kujunduselementidega, nagu kappide stiilid, paigutuskonfiguratsioonid, tööpinna materjalid ja seadmed. See tarkvara on ülioluline tagamaks, et kõik on köögi disainiga rahul enne ulatusliku töö algust. Köögikujundustarkvara võib olla abiks ka kulude prognoosimisel ja üksikasjalike plaanide koostamisel projekti tõhusamaks elluviimiseks.

The Best Kitchen Design Software

Köögisaini tarkvara omadused

Köögi kujundamise tarkvaral on lai valik funktsioone, mis on abiks köögi planeerimisel. Saadaval on tasuta köögikujunduse tarkvaraprogrammid ja tasulised valikud. Tasuta versioonid on lihtsamad, kuigi paljudel on tasulised versiooniuuendused, mis pakuvad teile rohkem funktsioone. Siin on mõned põhifunktsioonid, mida köögikujundustarkvara kaalumisel otsida.

2D- ja 3D-modelleerimine Pukseerimisliides Köögikomponentide, nagu kapid, tööpinnad, seadmed ja riistvara, raamatukogu Kohandamisvalikud köögikomponentide muutmiseks vastavalt teie vajadustele Mõõtetööriistad Realistlikud renderdused Kulude prognoosid Korruse plaani loomine Virtuaalse reaalsuse integreerimine Koostöö ja jagamise võimalus Materjal ja lõpetage valikud Aruannete, näiteks üksuste loendite ja projekti spetsifikatsioonide loomine Eksport ja printimine Kasutajaõpetused

Tasuta köögi kujundamise tarkvara

Tasuta köögikujunduse tarkvaraprogrammid on suurepärane koht alustamiseks, kui te pole seda maailma kunagi varem uurinud. Pidage meeles, et nende programmide ulatus ja võimalused on piiratud ning tasulised versioonid võivad pakkuda nüansirikkamaid võimalusi.

IKEA 3D köögiplaneerija HomeByMe köögiplaneerija 5D Roomstyler 3D köögiplaneerija Foyr Neo SketchUp

IKEA 3D köögiplaneerija

IKEA pakub tasuta köögikujundustööriista, mis on loodud selleks, et aidata klientidel oma köögitooteid kasutada. See tarkvara on kasutajasõbralik ja töötab hästi, kui planeerite kööki nullist. See võimaldab teil sisestada köögi mõõtmed ning seadmete ja veeühenduste asukoha. See optimeerib nende sisendite põhjal köögi paigutust.

See tarkvara kasutab IKEA tooteid, kuid isegi kui te ei plaani IKEA tooteid kasutada, võite leida kappe ja riistvara, mis on sarnased muude standardvalikutega.

Plussid:

Kasutajasõbralik liides, eriti IKEA toodete jaoks Hoiab jooksvat hinnakirja, nii et see aitab teil oma eelarvet täita. Põhiline 3D-modelleerimine ja visualiseerimine Võimaldab teil abi vajamisel maksta IKEA professionaalsele köögiplaneerijale

Miinused:

See pole nii kasulik, kui te ei kavatse kasutada IKEA tooteid. Põhivõimalused ja professionaalsemate programmide kohandamine ja visualiseerimine

HomeByMe köögiplaneerija

HomeByMe Kitchen Planneri loojad turustavad seda kui üht lihtsaimat ja intuitiivsemat köögiplaneerimise tööriista turul. Nende programm on kõikjal kasutamiseks saadaval igas seadmes. Nende algoritm aitab kõigil planeerida tõhusat ja ilusat kööki ning soovitab disaini ja paigutuse soovitusi.

Plussid:

Lihtsalt kasutatav ja kohandatav programm 2D- ja 3D-modelleerimisega Annab soovitusi parima paigutuse ja disaini jaoks Elav võrgukogukond

Miinused:

Piiratud projektid tasuta versiooniga Keerulisi köögikujundusi on algajale raske luua

Planeerija 5D

Planner 5D on kodu kujundamise tööriist, mida saate kasutada köögiruumide planeerimiseks. See sisaldab lihtsalt kasutatavat programmiliidest, mis võimaldab teil luua oma ruumist nii 2D- kui ka 3D-vaateid. Saate rakendada laias valikus kohandamisvalikuid, kuigi tasuta versioonis on valikud piiratumad.

Plussid:

Lihtsalt kasutatav tarkvaraliides Töötab mitmes seadmes, sealhulgas Windowsi, Maci, iOS-i ja Androidi veebiversioonis

Miinused:

Disainivõimalused on tasuta versiooni jaoks piiratud

Roomstyler 3D köögiplaneerija

Roomstyler on kodu planeerimise programm, mille abil saate oma kööki planeerida. Alustuseks valite kohe oma ruumi komponendid, lohistades ja pukseerides, et valida ruumi paigutuse spetsiifilised funktsioonid. Pärast seda saate kohandada viimistlusvalikuid ja vaadata neid nii 2D- kui ka 3D-paigutuses.

Plussid:

Lihtne kasutatav tarkvara Toodab kvaliteetseid 3D-fotode renderdusi Lai valik materjale, värve ja viimistlusi.

Miinused:

Ei võimalda teil oma kujundusi eksportida

Foyr Neo

Foyr Neo on veebipõhine kodukujundustarkvara, mida saate kasutada oma köögi või mõne muu ruumi planeerimiseks kodus. See ei ole tasuta tarkvara, kuid sellel on tasuta kahenädalane prooviperiood, mis võimaldab teil selle perioodi jooksul tasuta plaane luua. See programm võimaldab teil lülituda 2D- ja 3D-vaate vahel, et teie köök saaks soovitud viisil kokku.

Plussid:

eelehitatud mudelid ja kujundused, mida saate nullist alustamise asemel kohandada Laialdane materjalide valik Kohandatav 3D-režiimis Fotorealistlikud renderdused ja 3D-ülevaade

Miinused:

Tasuta vaid kahenädalase prooviperioodi jooksul, kuigi on olemas põhiplaan, mis on odav ja pakub 30–60 renderdust kuus

SketchUp

SketchUp on sisekujunduskogukonna standardne disainiprogramm. Kuigi see programm pakub tasuta põhiversiooni, pakutakse kõige võimsamaid võimalusi tasulises programmis. SketchUp on hea köögi loomiseks nullist. Sellel on mitu eelvalikut, mis aitavad teil alustada. See programm on hea algajatele, kuna pääsete juurde kaaslaste rühmadele, mis aitavad teil navigeerida disaini- või programmiprobleemides, mis teie disainiteekonnal esile kerkivad.

Plussid:

Pakub 2D- ja 3D-kujundusi Hea kogukonna tugi Pakub kujunduste baasi, mis on kasulikud nullist alustamisel

Miinused:

Põhilisel tasuta versioonil puuduvad tasulise versiooni laialdased võimalused. Kallis uuendada Ei saa kasutada ärilistel eesmärkidel

Tasulised köögikujundusprogrammid

Professionaalsed köögidisainerid kasutavad regulaarselt tasulisi köögikujundusprogramme. Need pakuvad parimaid võimalusi teie köögikujunduse kohandamiseks ja paindlikumaks muutmiseks. Kui soovite oma kööki kujundada kõigi saadaolevate stiili- ja kujundusvõimalustega või kui teil on konkreetseid probleeme, millega peate tegelema, võib olla hea mõte investeerida ühte neist programmidest.

2020. aasta Design Live SketchUp Pro kodukujundaja, peaarhitekt ProKitchen Vitual Architect Kitchen

2020. aasta disaini otseülekanne

2020 Design Live on köögi- ja vannitoakujundusprogramm, mis sisaldab ulatuslikke tooteid tõelistelt tootjatelt. Seda kataloogi uuendatakse pidevalt reaalajas, nii et võite olla kindel, et teate uusimaid saadaolevaid tooteid. See programm pakub professionaalseid renderdusi, mis reguleerivad automaatselt valgustust ja materjali viimistlust nii, et need näeksid välja võimalikult realistlikud.

Plussid:

Tasuta prooviversioon Pakub lihtsat jagamist, et saaksite teistega reaalajas koostööd teha 360-kraadise vaatega mitmest vaatepunktist

Miinused:

Kallis, kaks hinnataset: $ 1495 aastas (ei sisalda tootja kapikatalooge), $ 2095 (sisaldab tootja kapikatalooge)

SketchUp Pro

Disainiprofessionaalid kasutavad SketchUp Pro-d laialdaselt kogu disainitööstuses. See versioon võimaldab nii veebipõhist kui ka töölaua modelleerimist. Seda programmi on lihtsam kasutada kui paljusid professionaalses disainitööstuses, seega on see ideaalne algajatele. Sellel on lai valik kohandatavaid valikuid, nii et saate lisada oma kujundusele realistlikke tekstuure, värve ja mustreid.

Plussid:

Loob professionaalseid paigutusi ja renderdusi Jagatav ja ärilistel eesmärkidel kasutatav Lihtne kasutada programm

Miinused:

Kõrge aastamaks: 349 dollarit aastas kirjutamise ajal

Peaarhitekti kodukujundaja

Peaarhitekti kodukujundaja programm kuulub pidevalt valdkonna parimate kodukujundusprogrammide hulka. Nende hõlpsasti kasutatav programm sobib ideaalselt kodukujundajatele, sest see ühendab kvaliteetsed valikud lihtsa liidesega. Enne ostmist kontrollige oma arvuti võimalusi, kuna tegemist on suure programmiga, mis töötab ainult siis, kui teil on vastav mälu ja kõvakettaruum.

Plussid:

Loob kujundusi, mida saate vaadata iga nurga alt Lai valik kohandamisvõimalusi ja tooteid Lihtsalt kasutatav programm

Miinused:

Tasuline versioon on saadaval kolmel tasemel: komplekt: 129 dollarit, arhitektuur: 249 dollarit, professionaalne: 595 dollarit Nõuab minimaalset arvutimälu ja salvestusruumi

ProKitchen

ProKitchen on programm, mis pakub professionaalidele võimalust luua realistlikke 3D-köögi renderdusi. See programm on turul üks kallimaid. Nad õigustavad oma hinda, pakkudes kataloogi laia kujunduse, paigutuse ja tegelike toodetega. See programm ei ole isetegejale kulude tõttu nii kasulik, kuid see oleks hea valik, kui soovite kööki professionaalselt kujundada.

Plussid:

Professionaalsed 2D- ja 3D-paigutused ja renderingud Lai valik kohandamisvõimalusi Keskenduge köögi ja vannitoa disainile

Miinused:

Kompleksprogramm kodukasutajatele Kallis, kolmeastmeline kulustruktuur, mida tuleb maksta igal aastal: $ 1495 (puudub tootja kataloog), $ 1795 (ühe tootja kataloog) ja $ 1995 (mitme tootja kataloog)

Vituali arhitekti köök

Virtual Architect on ideaalne programm tõsisele isetegemise köögidisainerile. Üks funktsioon, mis on eriti kasulik, kui soovite oma kööki ümber kujundada, on võimalus üles laadida oma köögist pilt. Tarkvara võimaldab teil kohandada oma köögiruumi pukseerimisvõimalusega. Seda tarkvara on lihtne kasutada, seega on see suurepärane, kui olete ajateljel. See loob realistlikke renderdusi ja sellel on 3D-läbivaatamise võimalused.

Plussid:

Lihtne kasutatav tarkvara, millel on endiselt professionaalsed võimalused Ulatuslik kataloog pindade kohandamiseks Realistlikud renderdused Ilma aastamaksuta

Miinused:

Programmi allalaadimise hind 39,99 dollarit

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook