Ruumisäästlikud vannitoanurga ideed

Space Saving Corner Bathroom Vanity Ideas

Nurgavannitoa tualettlaud ühendab funktsiooni ja stiili, kus loomingulised ideed ja ruumisäästlik disain optimeerivad seni kasutamata vannitoa alasid. Peale selle, et see on funktsionaalne, on nurgakapp suurepärane viis oma vannitoa isikupära lisamiseks.

Olenemata sellest, kas alustate väikesest tualettruumist või suurest vannitoast, on vannitoa vannituppade nurkade kasutamine suurepärane võimalus saadaolevat ruumi maksimaalselt ära kasutada. Saate muuta oma vannitoa kasutamata nurga elegantseks ja tõhusaks fookuspunktiks, avardades kogu teie ruumi eesmärki ja voolu.

Vannitoa nurga edevusideed

Siin on viisid, kuidas disainerid ja majaomanikud on oma vannitoas nurgavanni sisse viinud.

Ümarnurgaga vannitoavannituba

Space Saving Corner Bathroom Vanity IdeasHillary Thomase kujundused

See nurgavann ei säästa mitte ainult vannitoa ruutmeetrit, kasutades väärtuslikku nurgaruumi, vaid sellel on ka graatsiline kumer esiosa, mis pehmendab üldist disaini. Carrara marmorist kate ja vintage-stiilis sisustus täiendavad elegantset kuju. See topp lisab vannitoale luksusliku ja kohandatud välimuse. Kuigi see vannituba on väike, näitab see disain, et iga detaili suhtes on pööratud ülimat tähelepanu.

Kolmnurkne nurgavannituba vanity

Triangle Corner Bathroom Vanity

Selle nurgavanni kolmnurkse kujuga kasutab ruumis saadaolevat panipaika maksimaalselt ära ja see on vannitoa kujunduse keskpunkt. See tumedast puidust valge marmorkattega tualettlaud peegeldab suurepäraselt vannitoa kaasaegset ja elegantset stiili.

Kohandatud nurgavannitus ja peegelkapp

Custom Corner Vanity and Mirrored Cabinet

Selle vannitoa disainerid kasutasid sirgete servadega nurgalauda, mis sobitus ideaalselt kahe akna vahele. Valge kapipõhi sulandub sujuvalt vannitoa seintel oleva lambikattega. Peitsitud seinapink ja puidust pealispind loovad sooja kontrasti valgele viimistlusele. Ülemine peegelkapp suurendab nurgas hoiustamisvõimalust.

Nurgavanity laiendus

Corner Vanity Extension

Vannitoa nurgaruumi saate maksimeerida muul viisil kui ühe tualettruumiga. Sellele vannitoakujundusele lisas disainer kõrge nurgakapi koos tualett-pikendusega. See võimaldab majaomanikul kasutada nurgaruumi, peegeldades samal ajal ruumi teises pooles oleva tualettruumi kuju.

L-kujuline nurgavannituba

An L-Shaped Corner Bathroom Vanity

Sellel L-kujulisel nurgavannil on üks valamu ja risti asetsev tööpinna ala. See disain sobib ideaalselt hoiuruumi kohandamiseks ühe inimese eelistuste ja vajadustega. Sellises stiilis ladustamise maksimeerimiseks on kasulik lisada spetsiaalne nurgahoidla. Ülemisel tasapinnal on kaks peeglit ja avatud riiulid nurka surutud.

Vintage stiilis vannitoa nurgakapp

Vintage-Style Corner Bathroom Cabinet

Ehitajad saavad kohandada nurgakappi vastavalt teie ladustamis- ja stiilieelistustele. Selles vannitoakujunduses on nurgavannil jalus ja sisseehitatud raputi uksepaneelid. Alumises kapis on kaks anumat valamut, mis täiustavad vannitoa stiili.

Vannitoa väike tualettnurk

Small Corner Bathroom VanityMcCutcheon Construction Inc

Mõnes vannitoas on väga vähe ruumi. Selles vannitoakorteris soovisid disainerid väikesesse ruumi lisada vanni, tualettruumi ja valamu. Nad lisasid kompaktse nurgavanni, mis sobib tualeti kõrval olevasse ruumi.

Ujuv topeltvalamunurgaga vannitoavannituba

Floating Double-Sink Corner Bathroom VanityMarcus ja Willersi arhitektid

Vannitoa nurgas ujuv topeltvalamuga tualettlaud on kaasaegne ruumisäästlik valik. See disain ühendab ujuva disaini kaasaegse esteetika kahe valamu funktsionaalsusega. Kuna ujuvatel tualettruumidel ei ole nii palju hoiuruumi kui madalamate kappidega tualettruumides, tuleb kaaluda muid hoiustamisvõimalusi.

Sümmeetriline topeltvalamunurgaga vannitoavannituba

Symmetric Double-Sink Corner Bathroom Vanitymichaelanoelle disainid

Sobiv topeltvalamuga nurgavannituppa on hea viis pikkade risti asetsevate seintega vannitoa seinaruumi maksimaalselt ära kasutada. Selles vannitoas on kaks valamut koos mahukate alumiste sahtlite ja kappidega. Täisnurgakapp kasutab ära risti asetsevate valamuosade vahelist ruumi.

Millised on nurgavannitoa eelised?

Vannitoa nurgavannilaud võib olla väga praktiline ja ruumisäästlik valik erineva stiili ja suurusega vannitubades.

Maksimeerib ruumi: Vannitubades on sageli piiratud põranda- ja seinapind. Nurgakauss kasutab ära ruumi sageli tähelepanuta jäetud ja alakasutatud ala, kasutades ära kogu olemasoleva ruutmeetri. Need on eriti kasulikud väikestes vannitubades, kus iga ruuttolli tähtsus on. Parandab liiklusvoogu: kui ruumist välja ulatuvaid kappe ei paigaldata, võib nurgas olev vannitoatupp parandada inimeste liikumisvõimalusi vannitoas. Optimeerib paigutust väikestes vannitubades: väikestes vannitubades või tualettruumides võib nurgapealne tualettruum võimaldada teil lisada olulisi funktsioone, nagu valamu ja panipaik, ilma ruumi üle koormamata. Loob fookuspunkti: hästi läbimõeldud nurgavann võib olla vannitoas stiilne fookuspunkt, lisades huvi ja erilise esteetilise stiili. Suurendab salvestusmahtu: paljud nurgavannid on loodud hoiuruumi maksimeerimiseks. See võimaldab hoida isegi väikesed alad hästi varustatud ja organiseeritud. Ebamugavad ruumikujud: paljudel vannitubadel on ebakorrapärased kujundid või funktsioonid, näiteks alkoovid või kaldseinad. Ehitaja saab kujundada nurgavanni, mis sobib igale nurgapinnale ja suurusele, pakkudes samal ajal spetsiaalset hoiu- ja letiruumi. Võimaldab kahekordset tualettruumi: suuremates vannitubades võivad kahe nurga all olevad tualettruumid pakkuda paaridele eraldi ruumi. See võib pakkuda kohandatud salvestusruumi iga üksiku kasutaja vajadustele. Suurendab visuaalset atraktiivsust: nurgavannid võivad vannitoa kujundusele unikaalsust ja loovust lisada. Need pakuvad pausi tavapärasest paigutusest. Sobib hästi külaliste- ja pulbritubadesse: nurgavann on stiilne alternatiiv suurele tualettruumile väikestes ruumides, kus suurt tualettruumi pole vaja.

Vannitoa nurgavannitubade tüübid

Vannitoa nurgavannid on erineva kuju, stiili ja konfiguratsiooniga, et need sobiksid erinevate eelistuste ja vannitoa paigutusega.

Ühe valamunurga vanity – sellel tualettlaual on üks valamu ja see sobib nurka. Need sobivad hästi pulbriruumides või väikestes vannitubades. Topeltvalamunurga tualetilaud – topeltvalamu nurgapealsetel tualettlaudadel on kaks kraanikaussi, mis on eraldatud kappide või tööpindade nurgamooduliga. See valik pakub mitme kasutaja jaoks individuaalset salvestusruumi ja rohkem letiruumi. Floating Corner Vanity – see on seinale kinnitatav seade, mis annab vannitoale õhulise ja kaasaegse ilme. See edevus pakub elegantset ja kaasaegset esteetikat, maksimeerides samal ajal põrandapinda. Pjedestaalinurga vanity – pjedestaali nurgavannil on kapi alus asemel pjedestaali või jalaaluse tugi. See sobib ideaalselt minimalistliku või klassikalise välimuse jaoks ning võib luua illusiooni suuremast ruumist. Vessel Sink Corner Vanity – Anuma valamud on valamud, mis asuvad leti peal. Mõnes nurgakapis on valamud, mis lisavad vannitoale kaasaegse ja eklektilise stiili. Kolmnurkne nurgavanity – sellel stiilil on kolmnurkse kujuga kapp, mis sobib ideaalselt nurka. Kolmnurksed nurgavannid pakuvad kaasaegset ja kaasaegset esteetikat. L-kujuline nurgavannitus – L-kujulisel nurgavannil on kaks risti asetsevat osa, millel võib olla üks või kaks valamut. See stiil maksimeerib hoiu- ja letiruumi, kasutades nurka tõhusalt ära. Kaarjas esinurga vanity – kumerates esinurkades on ümarad esikapid, mis annavad seadmele pehmema ja elegantsema välimuse. See annab vannitoale keeruka või vintage välimuse. Corner MakeUp Vanity – see vanity on selleks ette nähtud kapp või laud, mis mahub nurka ja mida kasutatakse meigi pealekandmiseks. Meigivanus sisaldab tavaliselt peeglit, lisavalgustust ja kosmeetikahoidlat.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook