Söögilaua keskosad, mis löövad teie aju

Dining Table Centerpieces That Will Blow Your MInd

Söögilaua kesksed osad on ülimad dekoratiivesemed. Kui otsite oma söögitoale kaunistust, aitab laua keskosa asja ära.

Dining Table Centerpieces That Will Blow Your MInd

Sa võiksid olla nagu enamik inimesi ja kasutada keskse osana lilledega täidetud vaasi. Teie söögituba ja köögilaud väärivad suuremat tähelepanu ja hoolt. Kui teil on otsuse tegemisel raskusi, oleme siin ja võite olla kindlad, et saame aidata.

Loominguline ese söögilaual võib aga panna teie külalised teretulnud tundma ja luua atmosfääri, mida soovite oma sõpru ja perekonda lõbustades luua. Populaarsemate roogade ja puhvetite populaarsuse tõttu hakkas kauni ja loomingulise köögilaua katmise tähtsus vähenema.

Nagu näete näidetes, mille valisime just teie jaoks, kuigi lilled on populaarsed, pole need kohustuslikud, kui soovite uut keskosa. Ükskõik, mida otsustate teha, soovite lasta oma loomingulisel mahlal voolata.

38 suurepärast ideed söögilauale

Pärast meie sisekujundusekspertide meeskonna hoolikat uurimist koostasime nimekirja parimatest kesksetest detailidest, mida kodust üle kogu riigi leiate.

Püsiva söögilaua keskosa

Black table with a cool led light design on top

Kõige kergem on see, mis on teie söögilaua sisse ehitatud. Mõnel laual on keskosas funktsioon, nagu see valgustatud selgete kristallkujudega lauaalus.

Keskpunkt on pühade ja eriliste sündmuste jaoks sobiv dramaatiline fookuspunkt. Kui te ei pea muretsema oma keskse paigutuse pärast aastaringselt, saate keskenduda kohaseadetele ja mõnele muule kodukujundusele.

Ühevärvilised söögilauavaasid

Monochrome Vases Dining area

Teine võimalus söögilaua keskosa jaoks on kasutada sama värvi korpuseid ja anumaid. Kui teie valitud värv on neutraalne – nagu need valged anumad –, annab see teile hooaja või konkreetse teemaga kaunistamisel laialdased võimalused, kasutades iga kord samu vaase.

Kõik, mida pead tegema, on muuta oma voodipesu ja voodipesu või nende sisse ja ümber asetatavate materjalide värvi. See on suurepärane idee, kui teil pole lisavaaside jaoks piisavalt ruumi.

Roheline köögi sisustus

Greenery and kitchen items

Orgaanilisema välimuse saamiseks kasutage rohelust ja õhtusöögimenüü inspiratsiooni. Lillede, lopsakate lehtede või okste kombineerimine toodete või köögitarvetega võib luua imelise tabloo.

Saate alati vormistada, lisades säravaid elemente või lisades lihtsalt hulga hääli lisadraama saamiseks.

Minimalistlik söögilaud

Minimalist Futuristic

Neile, kes ei armasta ülemääraseid söögilaudu, on hea valik minimalismiga, võib-olla futuristliku hõnguga. Selle kontseptsiooni poole võite pöörduda ka siis, kui aega – või inspiratsiooni – napib.

Tõmmake välja dramaatiline serveerimisnõu või huvitav anum ja tehke sellest mõne metallilise elemendiga etenduse täht või riisuge üks õis ja demonstreerige seda koos mõne tagaaiast pärit oksaga.

Looduslikest materjalidest söögilaud

Stark Natural Elements

See kaunilt kaunistatud kaasaegne laud on tänapäevase söögitoa üks parimaid keskpunkte. See söögilaua idee tugineb okste karmile olemusele ja asjaolule, et midagi muud pole lisatud.

Sarnaseid oksi saab osta lillekauplusest või kasutada suuremat triivpuutükki, huvitavat palki või teatud välimusega paljaid oksi. Teine selle välimuse edu võti on hoida ka ülejäänud tabel minimalistlik.

Potitaimedega söögilaua keskosa

Potted Plant

Kitsas eelarve või ekspromptne õhtusöök ei tähenda, et peate keskpunktist loobuma. Vaadake juba kodus olevaid potitaimi, mis on teie söögilaual kesksel kohal. Kõik, mida vajate, piisab ühest suurest taimest, kuid kui teil seda pole, saate kasutada väiksemaid potte eraldi või koos votiividega.

Võite isegi köögiürtide potid keskseks elemendiks panna. Või kui on suvi või viibite soojas kliimas, võib teil olla õues olev pott, mis tuleb õhtuks tuua.

Puuviljade sisekujundusega söögilaua keskosa

Dramatic Fruit Centerpiece table

Söögilaudade kesksete ideede puhul on puuviljad mõttetu. Laske toidul olla keskne idee. Siin on suur kauss punaste õuntega selle musta söögikomplekti jaoks dramaatiline fookuspunkt, kuid see oleks sama silmatorkav igas söögitoas.

Rohelised õunad, sügiskõrvits, artišokk, viinamarjahunnikud, kuid jääge tooteteema juurde. Suure mulje jätmise saladus on täita kauss või anum, mida soovite oma keskse esemena kasutada.

Lemmiklilled

Red dining table accents

Lilled on kõige tavalisem laua keskpunkt ja seda mõjuval põhjusel. Need toovad kaasa välisilme, lisavad värvi ja elavdavad lauda. Te ei vaja traditsioonilist lillelist keskosa.

Suuremate tulbikimpude asemel kasutatakse selles sättes üksikuid varsi suuremas arvus õhukestes vaasides, mis jätavad mulje küllusest ilma kallast lõhkumata. seda saab teha igasuguste lillede ja igat tüüpi konteineritega.

Talumaja söögilaud

Bring some blue accents for dining table

Luksuslik ruum võib ikkagi korraldada elegantse ja juhusliku õhtusöögi, muutes laua vähem formaalseks. See seade kasutab narmastega tekilaadset laudlinana ning sisaldab korvihoidjaid ja palju lõdvalt paigutatud lilli.

Saate segada ja sobitada erineva suurusega lauanõusid. Püsige sama värviskeemi raames ja looge stiilne hõng, hoolimata lühtrist pea kohal. Eelkõige annavad välibistroo-stiilis tugitoolid lusikatäie maalähedast hõngu.

Värvilised söögilaua ideed

Kui jätkame oma teekonda läbi söögilaua keskosade, näitavad järgmised ideed elegantsi ja originaalsust.

Kaunis keskosa

Decorating a small table with dishes and fresh flowers

Üldjuhul me kunstlillede fännid ei ole, aga selles sättes segunevad kaunid kevadised õitsengud laual ja laes rippuvad ülisuured paberõied. See on suurepärane viis tagasihoidlikuma eelarvega maksimaalse efekti saavutamiseks.

Sellel tabelil olevad märgid näitavad, et armastus on armastus, olenemata sellest, kes on sellega seotud. Muudel juhtudel võivad värvilised sildid koos lilledega luua neutraalse ruumi.

Värviskeem

Bring some gold dishes for dining table

Telgitaolises ruumis, mida ümbritsevad särtsakad lilletrükiga seinakatted, ei pea laual olevad lilled olema suurt investeeringut. Siin kasutatakse laual tagasihoidlikku arvu õisi, samal ajal kui lisalilli riputatakse lakke pihustitena. Tehnika koos kookoniruumiga annab tunde, nagu oleks lilledega ümbritsetud.

Lilleseade

Round dining table with glass flower bowl on the middle

Aeg-ajalt pole lihtsalt aega ega eelarvet lillenäituse jaoks kõike pingutada. Sel juhul valige lill, mida saate endale lubada korralikus koguses, ja seejärel asetage see laua keskele läbipaistvas klaasvitriinis kesksele kohale. Seda on suurepärane kombineerida minimalistliku kohaseadega, mis kannab läbi sisekujunduse vaoshoitud olemuse.

Valged orhideed

Glass dining table top decorated with flower vases

Kui teil on pikk laud, proovige kasutada mitut erineva suuruse ja kujuga sama stiili anumat. Üldiselt on lilled parimad keskpunktid, kui neid kuvatakse koos samade lilledega täidetud kimpudega.

See loob lauakatte, mis näeb tõeliselt rikkalik välja ilma tonni värskeid lilli kasutamata, sest anumad on suured, kuid kaelad väikesed, nii et neil pole vaja nii palju varsi, et olla täis.

Söögitoa laua kujundus

Traditional dining table decor with flower vases

Veidi tagasihoidlikum variant on see, et laual on kaks paigutust, mille keskel on mingi kandik või dekoorekraan. See võib olla peegelvaagen küünaldega, kandik puuviljadega või muu hooajaline materjal. Kasutage oma kujutlusvõimet, sest see on suurepärane viis kahe kimbu mõju suurendamiseks,

Roheline pöidla keskosa

Glass table top with succulent flowers

Igal laual ei pea olema värskeid lõikelilli. Potitaimede kasutamine eraldi või koos lilledega on eelarveteadlik viis huvitava laua katmiseks. Siin on mõned minimalistlikud heintaimed ja rohelised taimed lauakaunistuse osana paigutatud kahte dramaatiliselt sobivasse konteinerisse. Taimed on ühendatud väikeste dekoratiivsete anumatega, mis sobivad hästi ruumi tumeda sisekujundusega.

Moodsas stiilis keskvalgustus

Ecletic dining room lighting fixtures

Kuivatatud elementidega segatud taimed on esile tõstetud väga suure ja pika valgustusfunktsiooniga. Iga kord, kui saate laua kesksele detailile ebaharilikku valgustust lisada, on teil kindlasti oma kujundus. Kristallid, mis näevad välja nagu voolavad otsast, on teine element, mis lisab huvi. See on väga fantaasiarikas viis dramaatilise lauakatmise loomiseks.

Traditsiooniline söögitoa kujundus

Dining table tray centerpiece

Isegi üksainus potitaim võib olla hea keskpunkt, kui muudate selle laua tipphetkeks. Proovige asetada taim kandikule või peeglile, et muuta see fookuspunktiks. Saate alati lisada votiive või muid küünlaid, kui on aeg ka õhtusööki serveerida.

Puuviljad ja erinevad esemed

How to decorate a dininig table for fall

Aksessuaarid ja puuviljad on parimad kesksed elemendid, kui soovite saavutada lauamaastikku. Seda tüüpi üksused sobivad ideaalselt temaatilise tabeli loomiseks, nagu selles globaalses seadistuses. Kullatud granaatõunaga kaetud kausid sobivad hästi naturaalsete vitstest klotsidega, millel on suurte sulgedega rõhk.

Nende suuremate tükkide ümber on paigutatud igat tüüpi puuviljad, mis lisavad lauale värvi ja loomulikku elementi. Jooksu kasutamine tabeli keskkoha määramiseks aitab pilku ekraani pikkuses allapoole tõmmata.

Köögilaua kujundus

Fall dining table decor

Fall centerpieces for dining table

Roheline söögitoa lauakujundus

Accent dining room in green with acrylic chairs

Lisaks lilledele ja potitaimedele pakuvad imelisi esiletõstmisi ka tavaline rohelus ja männikäbid. Üks idee on alustada suurest kandikust ja paigutada üks klaasist vaas, et kuvada suurem pihusti rohelisi.

Seejärel kasutage laua keskel oleva kandiku täitmiseks küünlajalgade põhja ümber suuri lehti. See on eriti dramaatiline, kui ruumis on juba palju rohelisi elemente.

Pampase muru keskosa

Oval dining table with blue plates

Teine eelarveteadlik võimalus on kasutada mitut vaasi, mis on täis sama tüüpi rohelust, näiteks neid eukalüpti varsi. Kordamine sobib suurepäraselt avalduse tegemiseks ilma rohkete lõikelilledeta ja vaasid on kõik ühekõrgused, mis loob konkreetse välimuse. Need on paigutatud kindlas järjekorras, kuigi värvid on erinevad.

Metalic dining table centerpiece

Samamoodi toetub see intiimne laud ühele rohelusele mitte ainult mõju, vaid ka laua suuruse tõttu. See on suurepärane näide sellest, kuidas väiksemal laual võib siiski olla suurepärane seade, kui kasutada natuke loovust. Asetades võililleskulptuuri laua lähedale, võib metallist roheliste vaas kunstiteost välja mängida ja muuta laua suuremaks.

Bringing some moss for dining table centerpiece

Kui soovite, et lauakate oleks üle võlli, proovige lisada põrandale rohelust või midagi dramaatilist. Isegi kui otsustate mängida seda lihtsalt, loob igihaljaste ja kuivatatud okste segu küllusliku, metsase miljöö, mis on pisut maalähedane, kuid siiski rafineeritud.

Kuigi polster meenutab puukoort, võiksite sama idee saavutada oma söögikomplektiga, kasutades laudlina, lauamatte või muid metsahõngu mängivaid elemente.

Värskete ürtide keskosa

Wood dining table with fruits basket on center
Puuviljakauss, mida hoiate oma letil, võib olla ka teie õhtusöögilaua keskpunkt. Lisage mõned küünlad ja kõik lauanõud ning saate lauakatmise, mis sobib ideaalselt õhtusöögiks sõprade või perega. Pole põhjust, miks te ei saa asju keskseks elemendiks ümber paigutada!

Lilled ja puuviljad

Black minimalist dining table with dried fruits on top

Tõeliselt dramaatilise laua saamiseks ühendage oma lemmikvärsked lilled rohkete puuviljadega. Lopsakas õitsemine, rikkalik rohelus ning viinamarjade ja muude puuviljade kaskaadid annavad mulje, nagu oleks see positiivselt lõhkenud.

Selles seades on luksustegur kõrge nurkades olevate värskete lillepaneelide tõttu, kuid lauakate on iseenesest super. Nii täidlase ja lopsaka keskosaga töötavad minimalistlikud kohaseaded hästi, kuna need ei kahjusta üldist välimust.

Moodsa kunsti keskpunkt

Dining table with an oversized lamp

Kui tunnete end tõeliselt loomingulisena, proovige leida lauamaastik, mis ei sisalda ühtegi tüüpilist lauakaunistust: lilli, puuvilju, rohelust ega vaase. See konkreetne laud mängib kontseptsiooni "elevant toas" ja selle fookuspunktiks on laes rippuv võrgust elevant.

Sellise dramaatilise asjaga pea kohal on laud lihtsas minimalistlikus stiilis, iga tumeda õhtusöögitaldriku all on LED-valgustusega laadijad. Selle julge sisekujundusega on parim valik, kui laual on minimaalselt esemeid.

Kunstliku paigutusega söögilaud

Dining table with an oversized elephant lighting fixture

Kui see ei muuda teie ettekujutust ilusast kesksest elemendist, on suur võimalus, et te ei saa nautida elu peenemaid asju.

Söögitoa lauaküünlad

Gray dining tabel centerpiece with large pendant light

Kui kasutate palju küünlaid, on võimalik luua palju draamat minimaalsete lilledega – või üldse mitte. Olenemata sellest, kas kogute kokku kõik suurused ja kujundid või kleepite ühe tüübi ja suuruse juurde, on küünalde puhul enamat.

Lülitage tuled maha ja süütage tahid ning teil on õhtusöögi jaoks koheselt dramaatiline õhkkond. Küünlad panevad kõik hea välja nägema ja loovad sooja ja meeleoluka tunde. Sellel laual on kasutatud mõningaid orhideetaimi, mis on segatud koonuste kollektsiooni hulka, mis on elegantse kujuga ja mida tänapäeval kasutatakse veidi harvemini.

Leather dining rable chairs and candle stick for centerpiece

Isegi ilma lilledeta on küünlad endiselt suurepärane võimalus. Huvitav mitme alusega hoidik on puhas ja kaasaegne välimus keskseks elemendiks, olenemata sellest, kas seda kasutatakse õhtusöögi ajal või lihtsalt dekoratsioonina. Sellised lihtsad seadmed võimaldavad lauanõude või muude elementide lisamisel mitmekülgsust. Kas teil on lisaaega? Küünlaalusele saate lisada ka erinevaid esemeid.

Posid ja isikupärastamine

How to decorate a dining table for party

Selles söögilaua keskosas on natuke kõike – pluss midagi tõeliselt erilist. Lauamaastikul on küünlad, lilled, puuviljad, rohelus ja palju muud. Kuid see, mis lauda tõeliselt eristab, on igale külalisele kohandatud toolikatted.

See oleks suurepärane asi, mida teha väga erilise sündmuse puhul. Kui masintikandiga juhtub käepärast olema, oleks lihtne valmistoolikatteid isikupärastada. Isegi triigitud tähte võis kasutada toolikatete kaunistamiseks.

Laevad ja vaasid

Upholstered dining chairs and bold glass vase for centerpiece

Väga kuluteadliku keskse detaili jaoks kasutage lihtsalt suurt ja huvitavat anumat, mis teile juba kuulub. Või investeerige sellisesse, mida saate korduvalt erinevatel õhtusöökidel kasutada.

See on suurepärane viis lemmikvaasi või -nõu esiletõstmiseks. Kui see juhtub olema kunstnikult, kes teile väga meeldib, on teos ka suurepärane vestluse alustaja söögi ajal.

Erinevate suurustega keskosad

Dining table with bench and ceramic large vases on the centerpiece

Või kasutage vähese hooldusega lauamaastiku loomiseks ühe suure tüki asemel pottide, vaaside ja anumate kollektsiooni. Küünaldega või ilma – see on huvitav viis keskse detaili loomiseks, mis ei nõua millegi uue ostmist.

Ostke oma kollektsiooni majas ja tõmmake tükke, mis teie arvates võiksid hästi koos töötada, ja seejärel redigeerige tükke, kuni leiate ansambli, mis teile tõesti meeldib.

Moodne vaasist söögilaua keskosa

Ceramic vases for dining table centerpieces

Söögilaud Cloches

Large chandelier over dining table

Klaasist klošid on suurepärane ese keskosade jaoks. Kas üksikult või mitmekaupa. neisse võib panna absoluutselt kõike. Puuviljad, lilled, toit – kõik, mida su süda ihkab. Küünlaid tuleks vältida klošee sees, sest hapnikupuuduse tõttu kustuvad need üsna kiiresti.

Cloches on tõeliselt dramaatiline, eriti kui asetate toidu nende alla keskseks osaks ja seejärel tõstate need kõik üles, et külalised saaksid sees olevale juurde pääseda.

Kodukaunistuse tarvikud

Rustic dining table decor decorated with candles

Viimaseks, kuid mitte vähem tähtsaks, on kõik teie kodukaunistamise tarvikud potentsiaalseks söödaks laua keskpunktiks. Küünlad, kujukesed, skulptuurid, linnumajad, pannid, tööriistad – peaaegu kõik võivad teie laua keskosas teatud loovuse abil rolli mängida.

Järgige teemat ja nad tõmbavad sisse kõik teile kuuluvad asjad, mis sobivad. Proovige erinevaid kombinatsioone ja leidke, mis kõige paremini sobib. Mõnikord võib see olla vaid mõned tarvikud ja mõnikord võib see olla esemetest pakatav keskne osa.

Farmstyle dining table desith decorated with glassware

Teie söögitoalaud võib olla kõik, mida soovite. Selles näites on pingi stiilis istmed, mis on kooskõlas tänapäevase talu esteetikaga.

Kaasaegne rippvalgusti

Large pendant lights and black bowls on centerpiece

Nagu näete, on laua keskosade võimalusi palju ja neil pole midagi pistmist suure eelarvega. Muidugi, plahvatuslik värskete lillede plahvatus keset söögilauda loob suurepärase keskkonna. Sama mõju võib avaldada ka muudel kokkulepetel. Olge loominguline ja proovige erinevaid asju.

Kui olete veidi vähem kaval või ei usu, et suudate midagi tõeliselt uudset välja mõelda, siis valige turvalisem valik, nagu palju küünlaid või üks vaas täis rohelisi. Tähtis on see, et teie laual oleks midagi, mis kinnitaks ja külalised tunneksid end teretulnud.

Korduma kippuvad küsimused (KKK) KKK

Kuidas valida söögitoa lauale keskosa?

Üks populaarne meetod on asetada kaks küünalt rikkaliku lillekimbuga täidetud vaasi mõlemale küljele. Kui soovite midagi kaasaegsemat, proovige paaritute arvudega rühmades küünlaid või botaanilist kaunistust. Samuti ei pea te kasutama ainult ühte vaasi. Intiimsema ja õrnema lauaatmosfääri loomiseks võite kasutada mõnda väikest vaasi ja lilli.

Kui kõrge peaks olema söögitoa laua keskosa?

Üldjuhul võiksite hoida oma kõrged tükid 24" või kõrgemad ja lühikesed 12" või alla selle. Mõned kliendid kõhklevad kõrgete keskosade kasutamises. Kui teie klient otsustab jalad nihutada, peate oma sisekujundust vastavalt kohandama.

Mis on keskosade kõige populaarsem vorm?

Keskosad on suur osa pulmade kaunistustest, mida kasutatakse laialdaselt pulmapidudel, kusjuures lilled on kõige populaarsem vahend.

Kas ma saan kasutada akvaariumi söögitoa laua keskosana?

Õige disaini ja DIY kalapaak oleks stiilne ja originaalne laua keskpunkt. Te ei tahaks, et paagi peal oleks suur, kui kalad teie lauale vett pritsiksid.

Samuti valige paagi jaoks õige kala. Mõned kalatõud muutuvad närviliseks või erutuvad, kui teised inimesed on samas ruumis või paagile liiga lähedal.

Mis oleks sooneutraalne idee laua keskosa jaoks?

Turvaline sooneutraalne keskpunkt oleks värviline õhupallikimp. Kui te ei soovi midagi värvilist, siis neutraalsed toonid nagu valge, hõbedane ja hall oleks meeldiv puudutus.

Söögilaua keskosad Järeldus

Söögitoa laud pole sama ilma keskosata. Lauale keskse sisustuselemendi valimine on lihtne. Lilleseaded on kodukujunduse lemmikud. Populaarsed on ka dekoratiivkausid.

Teil ei ole vaja palgata sisekujundajat, kes aitaks teil leida või luua laua keskpunkti. Kui raske on osta votiivküünlaid või luua oma söögilauale elavate õitega kunstiline seade? 12-aastane saab töö tehtud sama hästi kui keegi teine.

Laua keskosa peaks olema teie söögitoa kaunis lisand. Kõik vähem oleks disaini ebaõnnestumine. Täieliku efekti saavutamiseks kaaluge oma loomulikke valgusallikaid. Ärge kartke minna söögilaua keskosade loomisel kaugemale klaasist vaasist ja värsketest lilledest.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook