Stiilse isetehtud mööbli võti on juuksenõela jalgade komplekt

The Key To Chic DIY Furniture Is A Set Of Hairpin Legs

Saate panna juuksenõelaga jalad peaaegu kõigele ja see näeb välja šikk ja ilus, nii mitmekülgsed ja stiilsed need on. Juuksenõelajalgadel on teatav klassikaline välimus, mis muudab need eriti elegantseks, säilitades samal ajal oma vabaaja veetluse. See on üks põhjusi, miks nad on nii mitmekülgsed. Teine asi oleks nende lihtsus. Nendega on lihtne töötada ja neid saab kaasata paljudesse suurepärastesse isetegemisprojektidesse.

Juuksenõela jalgade lisamine järgmisele isetegemise projektile

1. Lisage juuksenõela jalad oma isetegemise lauale

The Key To Chic DIY Furniture Is A Set Of Hairpin Legs

Kui soovite kirjutuslauda ehitada, kaaluge võimalust anda sellele juuksenõelaga jalad. Kombineerige need lihtsa ja moodsa ülaosaga. Võite isegi lisada sisseehitatud salvestusruumi. Sellise projekti kirjelduse leiate Sinnenrauschi lehelt. Siin on laua funktsioonide hulgas väike sahtel väikeste asjade hoidmiseks ning avatud riiul sülearvuti, dokumentide ja muude asjade jaoks.

2. Lihtne isetegemise töölaud IKEA diivanilauast

Turquoise hairpin legs desk

Laud ei pea tingimata sisaldama salvestusruumi, kui te seda ei vaja. See võib olla lihtne laud, mis on kohandatud teie kehale sobiva kõrguse ja mõõtmetega. Asjade veelgi lihtsamaks muutmiseks kasutage Ikea kohvilauda. Kinnitage selle külge juuksenõela jalad ja värvige need värviga, mis näeb selle tüki jaoks mõeldud ruumis ilus välja. {leitud stylemepretty}.

3. Toorterasest juuksenõela jalad teie lauale

Craft desk area with a hairpin design

Veel ühe lauakujunduse, mis ei paku salvestusruumi, leiate veebisaidilt Forme-foryou. Sellise laua ehitamine on väga lihtne. Esiteks peaksite tellima toorterasest juuksenõela jalad või minema poodi ja ostma need. Teine suur tükk, mida vajate, on puit (antud juhul mänd), mille saate kohalikus riistvarapoes soovitud mõõtudeks lõigata.

4. Lisage juuksenõelaga jalad söögilauale

Reclaimed wood dining table with hairpin base

Juuksenõela jalad võivad tunduda õhukesed ja õrnad, kuid need on tugevad ja vastupidavad, toetades näiteks söögilauda. Tegelikult sobivad need väga hästi söögilaudadele. Themerrythoughtis kuvatava mudeli saab ehitada taaskasutatud puidust ja 28-tollistest juuksenõeladest. Kui soovite teha sarnase mööblieseme, vajate ka puitu tugiplaatide jaoks, saage, lihvmasinat, puurit, kruvisid, klambreid, polüuretaani ja pintslit.

5. Must-valge juuksenõeliste jalgadega söögilaud

Outdoor table with hairpin legs

Thefeltedfoxist leiate veel ühe kauni DIY disaini söögilaua jaoks. Selle tüki valmistamiseks vajate juuksenõela jalgu, kahte lamineeritud männi paneeli, kahte männitükki tugede jaoks, kruvisid, pihustusvärvi, puiduliimi, lihvmasinat, puurit ja klambreid. Juuksenõela jalad värviti sel juhul valgeks ja need näevad koos musta ülaosaga väga ilusad välja.

6. Asendage oma söögilaua puidust jalad juuksenõela jalgadega

Ikea Modern Hairpin Legs

Asendage oma olemasoleva söögilaua puidust jalad juuksenõela jalgadega, kui soovite muuta laua kujundust ilma suurema vaevata ja kulutamata liiga palju tarvikuid. Seda võimalust saate kasutada laua lihvimiseks ja värvi muutmiseks peitsimiseks. Kuid kõigepealt peate jalad eemaldama. Seejärel kinnitage juuksenõela jalad pärast pealmise värvimist. Neid saab ka värvida. {leitud acutedesignsil}.

7. Julge ja värviline söögilauakomplekt

Yellow Dining room accents

Juuksenõela jalgadega söögilaudade puhul on tore see, et need võimaldavad toolidel sageli rohkem silma paista, kuna on nii lihtsad ja peened. Kasutage seda ideed oma eeliseks, kui soovite oma lauda täiendada mitmesuguste erinevate stiilide, kujundite ja värvidega toolidega. Otsige Abeautifulmessist rohkem inspiratsiooni.

8. Looge juuksenõeliste jalgade abil nullist laud

Easy DIY table

Tabeli valmistamine nullist võib olla üsna lihtne ja odav projekt. Pealmiseks võite kasutada lihtsalt vineeritükki ja aluse jaoks nelja estakaadi jalga. Kui soovite, et need silma paistaksid, või et laud oleks peenelt ja stiilselt kooskõlas teiste ruumis leiduvate elementidega, võite jalad pihustada. {leitud kohta homemade-modern}.

9. Juuksenõelaga jalgadega diivanilaud

Coffee table with hairpin legs

Juuksenõela jalgadega diivanilauad näevad väga armsad välja, meenutades miniatuurseid söögilaudu. Sellise tüki tegemiseks võite panna juuksenõela jalad lihtsale puit- või vineerplaadile ning pealmise soovitud välimuse saamiseks peitsida või värvida. Jalad võiks ka värvida, kui soovid, et need oleksid tähelepanu keskpunktis. {leitud saidilt thesurznickcommonroom}.

10. Väikeste juuksenõeliste jalgadega kirjutuslaud

Hairpin legs bed table

Veelgi väiksem mööbliese või õieti aksessuaar, mille saate valmistada puitplaadist ja neljast juuksenõela jala komplektist, võib olla süles kirjutuslaud. 8-tollised juuksenõela jalad peaksid seda tüüpi projekti jaoks täpselt sobima. Lisateavet selle kohta leiate veebisaidilt Themerrythought. Elav servapuit lisab sel juhul disainile täiendavat võlu.

11. Geomeetrilised juuksenõela jalad vineerist pingile

Stacked plywood bench

Kõik juuksenõela jalad ei näe välja ühesugused. Neid on erineva suuruse ja kujuga ning kõigil pole neid klassikalisi teravaid otsasid. Vintagerevivalsi vineerist pingi jaoks kasutatavad on geomeetrilisema kujuga ja näevad seetõttu vähem õrnad välja. Iste on ka päris huvitav. See on valmistatud ribadeks lõigatud ja tihedalt kokku liimitud vineerist.

12. Ehitage Live Edge Woodi abil pink

Slab wood bench - pink legs

Kui otsustate oma koju pingi ehitada, kaaluge istme jaoks elavat servapuitu. See näeks suurepärane välja, eriti kui pink on pikk, näiteks neljale inimesele. Puidust istme tugevuse ja raske välimuse tasakaalustamiseks võite anda pingile juuksenõela jalad. Tulemuseks oleks Yellowbrickhome'i kujundusega sarnane disain.

13. Juuksenõelaga jalgadega DIY pink teie sissepääsu jaoks

Mudroom bench with hairpin legs

Arvestades, kui ilus Briti pink välja näeb, ei suudaks uskuda, et tegemist on isetegemise projektiga. Pingi valmistamiseks vajate 1-tollist vineeri, polstri kangast, vatiini ja porolooni ning juuksenõela jalgu. Vajalikud tööriistad on puur, klambripüstol, kruvid ja käärid. Saate kujundust oma kangavalikuga kohandada.

14. Lisage juuksenõela jalad telerialusele

Pallet Coffee Table with Hairpin Legs

Juuksenõela jalad näevad stiilsed välja ka televiisorialustel. Selle ehitamine oleks sarnane laua valmistamisega. Huvitav ettepanek on kasutada kaubaaluste puitu. Eemaldage lauad, lõigake need sobivasse mõõtu ja määrige need ning seejärel kasutage neid oma elektroonika jaoks sisseehitatud riiuliga karbilaadse konstruktsiooni loomiseks. {leitud sondermillist}

15. Sissepääsu konsooli tabel

Yellow velvet bench with hairpin legs

Esiku või esiku jaoks võib pink või konsoollaud olla ideaalne aksessuaar. Lovelyindeedi sõnul peaks projekt olema väga lihtne ega nõua mööbli valmistamise kogemust. Vajalike tarvikute hulka kuuluvad vineer, vahtpolster, vatiinileht, polstrikangas, klambripüstol, lõikur, juuksenõela jalad, puur ja mõned kruvid.

16. Stiilne ja stiilne öökapp

Made in america hairpin nightstand

Magamistoa sisekujundus peaks olema õhuline ja rahustav, nii et suurtel, kogukatel mööblitükkidel pole siin kohta. Nii et kui te ei ole praeguste asjadega rahul, tehke mõned muudatused. Teie vana öökapi võiks asendada millegi elegantsema ja õrnemaga, näiteks juuksenõeliste jalgadega abilauaga, mis sarnaneb thefreshexchangeblogi omaga.

17. Külglaud või öökapp teie magamistuppa

Midcentury modern nightstand

Mayanrocksi külglaud võiks hõlpsasti öökapina toimida. Tegelikult ehitati see selleks otstarbeks. Sarnase tüki saate teha ka oma magamistuppa, kasutades järgmisi materjale ja tööriistu: mõõtu lõigatud puitlauad, puidupeits, läbipaistev lakk, naelad, juuksenõela jalad, liivapaber, haamer ja puur.

18. Uuendage oma kabineti või puhvetit juuksenõelaga jalgadega

Cabinet hairpinlegs

Šikki juuksenõelajalgu saab lisada ka juba olemasolevale mööbliesemele nagu kapp või puhvet. Nende roll oleks tõsta tükk põrandast mugavamale tasemele ja anda elegantsem välimus. Kõik, mida pead tegema, on kinnitada jalad ja veenduda, et need on kindlalt ja õigesti orienteeritud. {leitud kohta brepurposed}.

19. Väike laud, kus naudite hommikusööki

Swedish dining table and chairs

Oleks huvitav kasutada juuksenõela jalgu koos kontrastsete elementidega, mille eesmärk on esile tõsta nende kerget ja klanitud struktuuri. Näiteks väike laud, mille me stellaharasekilt leidsime, sobib hästi sisekujundusega koos vanaaegsete toolide ja neile juhuslikult asetatud kunstkarusnahast istmekatetega.

20. Kitsas laud magamistoa seina vastu

Build your own hairpin table

Sajandi keskpaiga moodne juuksenõeliste jalgade ahvatlus muudab need ideaalseks aktsentdetailide jaoks, nagu kitsas laud, mis asetatakse vastu magamistoa seina. Kui soovite, et see näeks välja veelgi võluvam, kasutage pealmiseks taaskasutatud puitu. Kõik puudused annavad sellele ainulaadse välimuse, rõhutades selle ilu. {leitud Gohometoroostil}

21. Lisage juuksenõelaga jalad mis tahes tüüpi väljaheidetele

Hairpin chairs

Mööblitükk, millel juuksenõela jalad peenelt näevad, on taburet. Kas see on baaripukk või väike, mida kasutate aeg-ajalt ka abilauana, sellel pole suurt tähtsust. Sellise detaili disaini on lihtne juhtida väikeste detailide kaudu, nagu jalgade värvivärv, istme kuju, selle valmistamiseks kasutatud materjal jne. {found on thedesignchaser}.

22. DIY juuksenõelajalad mis tahes projekti lisamiseks

Make your hairpin legs yourself

Kogu selle jutuga juuksenõela jalgadest ei keskendunud me tegelikult üldse meetoditele, mida saate nende hankimiseks kasutada. Üks võimalus võib olla jalad ise teha. Sellisel juhul ei saa te tegelikult eeldada, et need näevad täiuslikud välja, kuid meetodid võimaldavad teil luua midagi ainulaadset ja ideaalset vintage-tüki jaoks. Protsessi kohta lisateabe saamiseks vaadake Preumaticaddictit.

23. Tehke vasktorudest juuksenõela jalad

Rustic small coffee table with hairpin legs

Ise juuksenõela jalgu tehes tuleks esmalt otsustada, kui pikki neid soovid. Saate neid teha vasktorudest. Torude painutamine ei tohiks olla väga keeruline. Pärast seda, kui olete need kõik lõikanud ja painutanud, saate neid pihustusvärviga värvida, et need näeksid välja nagu töötlemata teras. {leitud kohta mountainmodernlife}

24. Tugevad juuksenõelaga mööblijalad

Heavy Duty Hairpin Furniture Legs

Me mõistame, et mitte igaüks ei taha oma juuksenõela jalgu nullist teha. Kui eelistate osta juuksenõela jalgu, mis on valmis mööbliesemele lisamiseks, vaadake neid Wayfairi tugevaid juuksenõelajalgu. Need sobivad ideaalselt raskema lauaplaadi jaoks ja pakuvad rohkelt tuge mis tahes kaaluga materjalitükile, mida peale lisada.

25. DIY juuksenõelaga öökapi külglauad

DIY Hairpin Nightstand Side Tables

Öökapid on tänapäeval üks enimkasutatavaid mööbliesemeid meie kodudes, kuid see on midagi, mida me oma kodu uuendamisel sageli tähelepanuta jätame. See DIY Hairpin öökapi abilaua projekt firmast The Everyday Mom Life juhatab teid läbi kogu protsessi, et luua oma magamistuppa stiilne ja funktsionaalne ese. See pakub palju hoiuruumi raamatute ja ajakirjade jaoks ning on piisavalt vastupidav, et lisada peale suur lamp.

26. Metallist vanity taburet juuksenõela jalgadega

Metal Vanity Stool with Hairpin Legs

Kuigi paljud projektid on tänapäeval keskendunud puidust laudadele ja mööblile, armastame seda stiilset ja lõbusat Wayfairi metallist vannitooli. Kui vajate hommikuti valmistumiseks uut taburetti, mille peal istuda, on see mugav lahendus oma kappi või riietusruumi lisamiseks. Alternatiivina on see mugav mööbliese, mida hoida oma elutuppa peidus nendeks päevadeks, kui võtate vastu palju külalisi ja vajate täiendavat istet.

27. Velvet Storage Ottoman Home Vanity Seat

Velvet Storage Ottoman Home Vanity Seat

Meie lemmikmööblitüüp on ese, mis on mitmekülgne ja praktiline. See sametist iste toimib ka suure hoiukonteinerina. See on stiilne ja mugav tagavaraiste oma elutuppa lisamiseks ning pakub palju ruumi raamatute või mänguasjade peitmiseks. Sinine värv pakub värviküllast teie kodu igasse ruumi ja disain lisab igale ruumile kaasaegse ilme. Vaadake seda Amazoni tualettruumi.

28. DIY suur juuksenõelaga jalaga kohvilaud

DIY Large Hairpin Leg Coffee Table

See vana maja jagab seda suurt DIY kohvilauaprojekti, mille ehitamine maksab teile muljet kui 70 dollarit. Selles on ühendatud maalähedane puit ja tööstuslik metall ning see näeb välja täpselt nagu midagi, millele kulutate poes terve varanduse. Kui otsite oma elutuppa uut keskpunkti, kuhu saate lisada raamatuid ja kaunistusi, on see teile ideaalne lahendus. Teid üllatab, kui lihtne on seda projekti luua tänu siin jagatud lihtsatele samm-sammult juhistele.

29. Moodne ja stiilne diivanilaud

A Modern and Stylish Coffee Table

Kui teile ei meeldi DIY kohvilauda ehitada, vaadake seda Wayfairi alternatiivi. See pakub stiilset ja õhukest lauda, mis näeb suurepärane välja igas kaasaegses ruumis. Saate valida halli, musta ja pruuni värvi vahel, nii et on lihtne leida lahendus, mis sobib teie kodu sisekujundusega. Laud ise on valmistatud tõeliselt tugevast puidust ja jalad on valmistatud pulbervärvitud terasest. Kui teie laud saabub, kulub selle kokkupanemiseks vaid minuteid, seega sobib see suurepäraselt korterisse või kolledži ühistuppa.

30. Rustikaalne kirjutuslaud juuksenõeliste jalgadega

A Rustic Desk with Hairpin Legs

Kuna paljud meist töötavad endiselt kodus, kui te pole seda veel teinud, soovitame tungivalt osta spetsiaalselt ehitatud kirjutuslaud, mis toimiks teie kontorina. Etsyst leiate selle armsa maalähedase kirjutuslaua, millel on kombineeritud puidust plaat ja juuksenõela all olevad jalad. See on tõesti vastupidav kirjutuslaud, nii et saate siia vastavalt vajadusele lisada kogu arvuti seadistuse. See kirjutuslaud pakub täiuslikku kombinatsiooni kaasaegsest ja maalähedasest disainist, nii et see näeks suurepärane välja peaaegu igat tüüpi kodus.

Sellel aastal on nii palju erinevaid viise, kuidas juuksenõeliste jalgu oma DIY mööbliprojektidesse lisada. Muidugi, kui te ei viitsi oma lauda või taburet nullist luua, on sadu võimalusi osta ka juuksenõela jalgadega mööblit. Kui tunnete end tõeliselt seiklushimulisena, saate juuksenõela jalad ise luua, lisades protsessile veelgi suurema väljakutse. Ükskõik, kumba neist projektidest esimesena proovite, loodame, et teile meeldib muuta oma kodu stiilse juuksenõelajalgadega mööbliesemega.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook