Tehke tööd parima plaatide eemaldamise tööriistaga

Do the Job Right with the Best Tile Removal Tool

Kui olete nagu suurem osa maailma elanikkonnast, siis veetsite suure osa 2020. aastast Netflixi vaadates, päev läbi oma moosides lösutades, natuke (loe: palju) liiga palju joonud ja aeg-ajalt paanikahoogude käes, kui maailm kokku variseb. sina. Kuid tähelepanu kõrvalejuhtimiseks saab kodus teha ainult nii palju toredaid asju. Tõenäoliselt veetsite üsna palju aega lihtsalt seinu vahtides – või oma vananenud, kurja välimusega või lihtsalt igavaid vannitoa- ja köögiplaate. Aga see aasta võib parem olla.

Do the Job Right with the Best Tile Removal Tool

Mis oleks parem viis anda endale uueks aastaks päikeselisem väljavaade, kui asendada need plaadid uhiuute plaatidega, mis teile meeldivad?

Sulle abi andmiseks koostasime selle põhjaliku plaatide eemaldamise tööriistade juhendi. Kui olete lugemise lõpetanud, on teil parem ettekujutus, kuidas plaate eemaldada, mida otsida kvaliteetsest plaatide eemaldamise tööriistast ja kust leiate parimaid plaatide eemaldajaid turul.

Säästke raha, muutke oma kodu heledamaks kohaks, kus aega veeta, ning tutvuge tööriistade ja tehnikatega, mis seda kõike võimalikuks teevad.

Kuidas eemaldada plaaditud vanni ümbritsemine

Paljud inimesed otsustavad eemaldada ja asendada oma vanni või duši plaadid. Kuigi võite selle eest professionaalile maksta, võite ka palju raha säästa, kui olete nõus käised üles käärima ja end määrduma.

Teil on vaja järgmist.

Haamer ja raudkang Tugevad kindad Tolmumask Kaitseprillid Suur prügikast/prügikast Luud ja poepuhasti vms Habemenuga, peitel

Selle artikli huvides jagame plaatide eemaldamise protsessi teie jaoks neljaks põhietapiks. Meil on ka täielik õpetus selle projekti tegemiseks, kui vajate lisateavet!

Ettevalmistustööd

Plaatide eemaldamine on oma olemuselt räpane töö. Enne tegeliku eemaldamisprotsessi alustamist peate tegema mõned sammud:

Eemaldage vannitoast kõik

See tähendab kõike. Hambaharjad, dušikardin, vaibad jne.

Kaitske äravoolu-, väljalaske- ja tuulutusavasid

Kuna maha langeb nii palju prahti, on ülioluline kaitsta äravooluavasid, väljalaskeavasid ja tuulutusavasid kahjustuste või ummistumise eest. Nii maalriteip kui ka riie on suurepärased katted!

Kaitske vanni

Viimane asi, mida soovite teha, on vanni kahjustada. (Kas teate, kui kallis oleks teise hankimine ja paigaldamine?) Parim viis vanni kaitsmiseks on katta see vana linaga; see hoiab ära prahi kriimustuste või vanni mõlkimise eest.

Plaatide eemaldamine

Nüüd olete valmis plaatide tegelikuks eemaldamiseks! Siin on kiire ülevaade sellest, kuidas see välja näeb:

Alustage ühe plaadi eemaldamisega

Selleks kasutage haamrit ja raudkangi, et lüüa plaadi välisserv ära. Töötage raudkangiga plaadi serva ühest servast teise, tehes seda seni, kuni tekib piisavalt suur pragu, et raudkang sisse mahuks. Plaadi eemaldamiseks vajutage raudkangi käepidemele piisava survega, et plaat lahti saada. Pidage meeles, et plaat võib lahti tulla ühe puhta tükina või mureneda ja tulla lahti mitme tükina. See pole suur probleem, kui see mureneb, nii et ärge muretsege!

Uurige all olevaid kihte

Sõltuvalt teie kodust võib plaadi all olla kaks või kolm materjalikihti. Selle esimese plaadi eemaldamine võimaldab teil kindlalt teada, mitu kihti seal on, et saaksite end eelnevalt kinnitada!

Jätkake plaatide eemaldamise protsessi

Jätkake üksikute plaatide eemaldamist vanni ümbrusest, kuni kõik plaadid on eemaldatud. Ärge unustage eemaldada kõik esipaneelid, et pääseda all oleva plaadini, ja liikuge välisservast sissepoole.

Paar näpunäidet

Protsessi sujuvamaks muutmiseks saate selle käigus teha mõnda asja.

Puhastage nagu lähete

Jääb palju prahti üle. Tehke endale teene ja puhastage see töötamise ajal teatud ajavahemike järel. Teie tulevane mina tänab teid (ja võib-olla isegi kostitab teid klaasi veini või koogiviiluga kogu teie ülejääva ajaga…).

Olge akende ümber ettevaatlik

Põhimõtteliselt: kukkuvad klaasid = väga halb päev

Eemaldage plaadiga võimalikult palju mörti

Mört on materjal otse plaadi all ja see võib olla tõeline pill, mida eemaldada. Hea uudis on see, et saate koos plaadiga eemaldada ka osa mördist, mis muudab ülejäänud protsessi palju kiiremaks. Tere tulemast!

Kihtide töötlemine

Nagu mainitud, on plaadi all mõned materjalikihid, millest peate lahti saama. Need materjalid on mört, metallvõrk (vanematel kodudel) ja kipsplaat. Kui järgisite meie ülaltoodud näpunäidet ja proovisite mörti koos plaatidega eemaldada, pole see osa liiga keeruline.

Kui teie kodus on metallvõrk (näete seda eemaldatud mördi all), peaksite alustama küünte eemaldamisest ja kinnastega välja tõmbamisest. Üleliigse mördi eemaldamiseks võite kasutada haamrit.

Soovi korral saate ka kipsplaadi eemaldada, kuid see samm pole alati vajalik.

Jah, see on kõik!

Kuidas eemaldada köögiplaatide Backsplash

Best Tile Removal Tool by Hand

Olen kindel, et pandeemia ja süngete talveõhtute vahel oleme kõik palju aega köögis veetnud. Just piisavalt aega, et mõista, et meie köögiplaatide backsplash pole nii huvitav. Kui olete valmis asju pisut muutma, vajate järgmist.

Raudraud, peitel Hammer Multifunktsionaalne (Dremel) tööriist Kaitseprillid, kindad (valikuline, kuid soovitatav)

Ettevalmistustööd

Ainuke asi, mis on hullem kui segadus vannitoas, on segadus köögis, kas mul on õigus? (Või on see vastupidi…?) Igal juhul võite langeva prahi mõju minimeerimiseks teha paar sammu.

Eemaldage esipaneelid plaadil asuvatest pistikupesadest. Kaitske tööpindu lina või sarnase kattega. Ühendage kraanikauss pistikuga, et kukkuv praht seda ei ummistaks.

Plaatide eemaldamine

Sõltuvalt teie vajadustest ja eelistustest on backsplash-plaadi eemaldamiseks kolm praktilist meetodit. Sa saad…

Esimene samm: eemaldage plaadid ükshaaval, kasutades haamrit ja peitlit (nagu eelmises projektis kirjeldatud), liikudes ülalt alla.

Teine samm: kasutage Dremeli tööriista, et eemaldada korraga suured plaaditükid, mis võib plaadi all olevat materjali vähem kahjustada ja protsessi kiirendada.

Kolmas samm: purustage plaadid haamriga tükkideks ja seejärel eemaldage murenenud plaaditükid. See on segasem meetod, kuid ka ülitõhus.

Pole midagi, millega sa hakkama ei saaks, eks? Niisiis, jätkake ja valige oma lemmik hävitamisviis.

Kas vajate tõesti plaatide eemaldamise tööriistu?

Plaatide eemaldamine on tõsine ettevõtmine, seega ei taha te kindlasti üheski protsessi etapis raha kokku hoida – ja see hõlmab ka tööriistakomplekti kokkupanemist! Vale tööriista kasutamisel kavandatud töö jaoks võivad olla hukatuslikud (ja kallid) tagajärjed. Alates parandamatult kahjustatud kipsplaadist kuni kehavigastusteni – võimalike äparduste loetelu jätkub.

Seda kõike saab aga vältida, ostes selleks tööks õige tööriista või tööriistad. Seal on mitmesuguseid plaatide eemaldamise tööriistu, millest igaüks on mõeldud konkreetse ülesande täitmiseks või abistamiseks.

Nii et jah! Edukaks ja (enamasti) peavaluvabaks kogemuseks vajate kindlasti plaatide eemaldamise tööriistu.

Asjad, mida plaatide eemaldamise tööriista puhul arvestada

Kuna töö jaoks parimate tööriistade valimine on esmatähtis, peaksite enne ostude sooritamist kaaluma järgmisi tegureid.

Tüüp

Nagu mainitud, on tänapäeval turul mitut tüüpi plaatide eemaldamise tööriistu. Alates põrandakaabitsatest ja peitlitest kuni lammutuskahvlite ja isegi tõukevasaradeni – igat tüüpi plaatide eemaldamise töö jaoks – ja selle töö iga aspekti jaoks – on tõesti olemas tööriist.

Enne tööriista (või tööriistade) ostmist küsige endalt, milleks kavatsete seda kasutada. Kas kavatsete oma köögipõranda plaatimist uuesti teha? Kas soovite vanni ümber kujundada? Või võib-olla isegi tegelete suuremahulise projektiga, kus peate palju ruumi paigutama?

Olenemata teie nõudmistest, teadke, et selle töö jaoks on olemas teatud tüüpi tööriist (või tööriistakomplekt). Sa pead selle lihtsalt üles leidma!

Käsitsi vs mehaaniline

Lisaks tööriista üldisele "tüübile" peaksite ka otsustama, kas vajate lihtsalt käsitsi tööriistu või võimsamaid mehaanilisi tööriistu. Üldiselt sobivad käsitsi tööriistad suurepäraselt kodutöödeks või aeg-ajalt kasutamiseks; mehaanilised tööriistad sobivad kõige paremini suurte projektide ja sagedaseks kasutamiseks.

Oma tootevalikusse oleme lisanud käsitsi ja mehaaniliste plaatide eemaldamise tööriistade kombinatsiooni, et saaksite leida just seda, mida vajate.

Materjal

Tööriista konstruktsioonis kasutatavad materjalid mängivad selle üldise kvaliteedi määramisel suurt rolli. Konkreetsed materjalid, mida peaksite valima, sõltuvad tööriista tüübist, kuigi käsitsi kasutatavad tööriistad peaksid üldjuhul olema valmistatud kvaliteetsetest metallidest (nt terasest) ja mehaanilised peavad olema vastupidava konstruktsiooniga, mis kestab palju aastaid.

Eelarve

Oh, eelarve. Me vihkame sellest rääkimist, kuid tõde on see, et kõrgeima kvaliteediga plaatide eemaldamise tööriistade leidmine ei tähenda midagi, kui te ei saa neid endale lubada.

Enne ostmist määrake eelarve – rahasumma, mille üle te ei ole nõus selle projekti jaoks kulutama – ja kirjutage see üles. Kasutage seda kirjalikku eelarvet juhisena oma ideaalse tööriistakomplekti otsimisel ja leidke pakkumine, mis annab teile raha eest parima kvaliteedi.

Ohutus plaatide eemaldamisel

Me saavutame teiega sama taseme: plaatide eemaldamine võib olla ohtlik ülesanne, eriti kui te pole seda kunagi varem teinud. Katkisel korral on plaatidel teravad servad; kui tööriistu ei kasutata õigesti, võivad need põhjustada kehavigastusi või kahjustada teie vara. Ja ärge pange meid seinataguste elektrijuhtmete kallale!

Nüüd, kui oleme teid paanikasse ajanud, on aeg heade uudiste jaoks: saate muuta plaatide eemaldamise protsessi enda ja teie asjade jaoks palju turvalisemaks! Siin on mõned peamised näpunäited.

Kandke kaitsevarustust

Kaitsevarustuse kõige olulisemad osad on kaitseprillid ja -kindad. Samuti peaksite kandma riideid, mis katavad kogu keha, ja ka mingit näokatet (et kaitsta oma kopse õhus leiduva tolmu eest).

Tunne oma tööriistu

Enne kui hakkate oma uusi mänguasju kasutades plaatimistööd tegema, on ülioluline, et te teaksite, mida teete. Enne reaalse asja juurde asumist uurige, kuidas kasutada tundmatuid tööriistu, lugege läbi kasutusjuhendid ja harjutage nende kasutamist väiksemates projektides.

Tehke ettevalmistustööd

Oma plaatide eemaldamise õpetustes mainisime mõnda "ettevalmistustöö" sammu ja seda mõjuvatel põhjustel. Ruumi puhastamine, kus kavatsete töötada, töölaudade katmine ja valamute ühendamine on kõik suurepärased viisid oma asjade kaitsmiseks protsessi ajal. Kõik, kes on vaadanud filmi The Brave Little Toaster, teavad, et ka seadmetel ja isiklikel asjadel on tunded.

Ole tark

Kui kõik on öeldud ja tehtud, võib tavaline ettevaatlik olemine teie turvalisuse tagamisel palju aidata. Ärge kiirustage asjadega – võtke lihtsalt aega ja tehke see asi võimalikult ohutult tehtud.

Parimad plaatide eemaldamise tööriistad

Jäänud on vaid üks asi: leidke täiuslik plaatide eemaldamise tööriist, mida oma isetegemise kambrisse lisada! Kui te pole kindel, kust alustada, soovitame teil tutvuda meie parimate valikutega, et saada aimu, mis seal on. Niisiis, ilma pikema jututa…

XtremepowerUS 2200W raskeveokite elektriline lammutushaamer

XtremepowerUS 2200Watt Heavy Duty Electric Demolition

Kas teid ootab ees näiliselt heraklene plaatide eemaldamise töö? Ära higista, sõber: lihtsalt ostke see raskeveokite elektriline lammutushaamer ettevõttelt XtremepowerUSA ja laske sellel teha suurem osa tööst enda eest. Selle tõeline müügiargument seisneb selles, et selle madala hinna taga on palju võimsust ja rikkalik kasutajamugavus. See paha poiss on vastupidav, mugav käes hoida ja kasutada ning pakub muutuva kiirusega tööd – need tegurid muudavad selle ideaalseks peaaegu iga plaatide eemaldamise töö jaoks. Viska sisse selle punane viimistlus, käepärane kandekott ja praktilised lisad (kindad, prillid ja aksessuaarid) ning sul on käes üsna vastupandamatu pakkumine.

DEWALTi võnkuva tööriistakomplekt

DEWALT Oscillating Tool Kit

Ükski turu parimate tööriistade nimekiri ei oleks kunagi täielik ilma DEWALTi mainimiseta – ja ütleme teile, see 29-osaline komplekt on siin oma koha rohkem kui teeninud. Masinal endal on kerge, hõlpsasti kaasaskantav disain ja 3-amprine mootor, mis tagavad optimaalse puurimisvõimsuse iga suure projekti jaoks. Saate hõlpsalt juhtida masina kiirust mugavalt paikneva päästiku abil, vahetada tarvikuid silmapilguga ja kasutada selle tööriistajuhiste süsteemi suurema täpsuse saavutamiseks. See komplekt sisaldab mitmesuguseid praktilisi esemeid, sealhulgas liivapaberilehti, tarvikuid ja päris uhket must-kollast kandekotti. Nii hästi läbimõeldud plaatide eemaldamise komplektiga ei saa tõesti valesti minna.

Bosch 11255VSR Bulldog Xtreme

Bosch 11255VSR Bulldog Xtreme

"Bulldog Xtreme" võtab peaaegu kokku selle võimsuse, mida võite sellelt Boschi tõsise välimusega masinalt oodata. 7,5-amprine võimsus, 3 režiimi vahel ja 36 võimalikku lukustusasendit teevad sellest tänapäeval turul ühe kõige mitmekülgsema jõuvasaraga puuri – olge valmis vaatama oma pikka ümberehitus- ja lammutustööde nimekirja! Ja selle tipptasemel funktsioonide pikk jada ei lõpe sellega. Samuti võite oodata mugavat D-käepideme disaini, SDS-Plusi süsteemi lihtsaks biti vahetamiseks ja mugavat muutuva kiirusega päästikut, et saavutada iga projekti jaoks õige kiirus. Selle komplektiga on kaasas kandekott ja 1-aastane garantii, millele võite loota!

GALAX PRO 22000 OPM 1,5A võnkuv multitööriist

GALAX PRO 22000 OPM 1 5A Oscillating Multi Tool

Olgu, alustame sellega, et see "võnkuv tööriist" näeb palju rohkem välja nagu tulevikust pärit galaktikatevaheline kosmosepüss – see tõesti teab, kuidas limarohelist musta ilmega raputada. Kui väikesed tähelepanekud kõrvale jätta, on see ülisoodne, kuid ülivõimas tööriist, mis täiendab teie kollektsiooni suurepäraselt. Sellel on suur mitmekülgsus, mugav käepide, lihtne tera vahetamine ja soojuse hajumise funktsioon, mis hoiab seadme jahedana ja funktsionaalsena pikema aja jooksul. Komplekt sisaldab kasutusjuhendit, hulga kasulikke lõiketera lisasid, lihvimispaberit ja lihvimispatja – isegi kui see on teie esimene kord asja juurde asuda, ei pea te neid lisaoste tegema. Eelarvesõbraliku, kuid tõhusa valiku jaoks ei saa te sellest palju paremat saada.

Crescent 44-tolline indekseerimisteki eemaldamispulk – DKB44X

Crescent Indexing Deck Removal Bull Bar

Disaini lihtsus on sageli võti sellise toote valmistamisel, mis teeb oma asja tõesti väga hästi. Selle Crescenti 44-tollise indekseeriva teki eemaldamispulga puhul teeb see tõesti väga hästi kahte asja: tõmbab naelu ja taastab materjali. Määratlevate funktsioonidega, nagu paindlikkust tagav indeksliigend, tõhususe suurendamiseks keskne naelatõmbur ja haarduvad hambad taaskasutatud materjali hoidmiseks… noh, taastatud… sellel tööriistal on nii palju pakkuda ja see on teretulnud partner teie tulevases viimistlusprojektis.

Crescent 18-tolline indekseeriv lame kang

Crescent 18 Indexing Flat Pry Bar

Veel üks lihtne, kuid tõhus tööriist Crescentilt, see indekseeriv Flat Pry Bar võib teie tulevases projektis täita mitmeid rolle. 180-kraadine indekseerimine, 16 lukustatavat asendit ja pea, mis on hästi varustatud mitmesugusteks põhilisteks lammutustöödeks – alates läbistamisest kuni naelte kangutamiseni –, see võib olla lihtsalt lihtsus oma parimal moel. Saate osta selle käepärase seadme neljas erinevas suuruses, olenevalt teie vajadustest: 16-tolline, 18-tolline, 24-tolline ja 30-tolline. Tee oma valik!

Goldblatti trimmi tõmbaja

Goldblatt Trim Puller

See Goldblatti mitmeotstarbeline trimmitõmmits võib küll armas välja näha, kuid selle tagasihoidlik välimus peidab endas vaid tervet arvutuslikku funktsionaalsust. Valmistatud 65 mangaloy (Mn) terasest ja mugava tekstuuriga käepidemega, on see toode, millega on fantastiline pikaajaliselt töötada. See on spetsiaalselt konstrueeritud lameda laia peaga, mis võimaldab kiiresti eemaldada kaunistusi ja põrandaliistu ilma seina kahjustamata. Oh, ja see tõmbab ka küüsi! Seda kõike meeletult taskukohase hinnaga… mida sa ootad?

Multifunktsionaalne 6-osaline peitlikomplekt

CO Z 6 Piece Chisel Set for SDS Plus Bits Tile Grooving Scraping Flat Point Scaling Chisels Hammer Drill

Miski ei ütle "plaatide eemaldamist" nagu vana hea peitel – miks mitte hankida neid kuus? Iga selle komplekti peitel on loodud konkreetseks otstarbeks ja igaüks ühildub SDS-Plusiga. See tähendab, et saate neid kasutada mis tahes kaubamärgi SDS-Plus puuriga. Me räägime tõsiselt! Nendel peitlitel on ka hea haarduvus ja need on valmistatud kvaliteetsest kuumtöödeldud terasest. Tõeliselt tähelepanuväärne ja mitmekülgne komplekt, mille üle on teil hea meel veel kaua pärast plaatide eemaldamise projekti lõppu.

Kelbert-SDS Max põrandakaabits

Kelbert SDS Max Floor Scraper Tool

Kvaliteetne põrandakaabits on ehitusprojektide osas üsna vaieldav ja see Kelberti 6-tolline SDS Max põrandakaabits peaks olema teie valik number üks. See on valmistatud karastatud ja kuumtöödeldud terasest, sellel on pika käepideme disain (mis muide ühildub ka enamiku SDS-trellidega) ja teie ostuga on kaasas ka tagavarakraabit juhuks, kui esimesega peaks midagi juhtuma. Mis kõige parem, ettevõte pakub raha tagasi garantii – kui see toode lihtsalt ei tööta teie jaoks või pole see, mida ootasite, saate selle tagastada ja kogu raha tagasi saada.

Jackson 1199300 kelguvasar 36-tollise klaaskiust käepidemega

Jackson 1199300 Sledge Hammer with 36 in Fiberglass Handle

Selles nurgas on meil Jackson Sledge Hammer, mis kaalub 10 naela ja millel on 36-tolline klaaskiust käepide. Kas see suudab alistada oma ürgvaenlase vana köögiplaadi?

Tõsiselt aga. See kelguhaamer on ideaalne tööriist vana plaadi purustamiseks ja asjadest rekordajaga lahti saamiseks. Haamri osa on valmistatud tipptasemel sepistatud terasest, samas kui klaaskiust käepide on piisavalt vastupidav, et taluda kõiki teie kavandatud lööke. Mida me veel saame öelda? Hankige oma juba täna.

Järeldus

Nüüdseks peaksite olema palju paremini kursis plaatide eemaldamise protsessiga ja omama head ettekujutust, millised tööriistad sobivad teie eesmärkidega kõige paremini. Käsitlesime mitmesuguseid tööriistu, mida võiksite oma eelseisva projekti ajal kasutada, kuid lõpuks sõltub teie jaoks parim plaatide eemaldamise tööriist kolmest asjast: teie vajadustest, eelistustest ja eelarvest.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook