Veranda kiiged suurepäraselt lõõgastavaks pärastlõunaks

Porch Swing Plans For Wonderfully Relaxing Afternoons

Mulle meeldib alati, kui lähen kellelegi külla ja tal on veranda kiik. Kiik on üks imelisemaid asju, mida verandale panna saab. Ka kiiktoolid on päris vahvad… aga kiikesid saab jagada ja nii, et need oleksid mitmekülgsemad. Praegu pole vaja üksikasjadesse laskuda, sest mõttest ühes neist asjadest lõõgastuda piisab, et inspireerida teid soovima ehitada oma verandakiik. Selleks on teil vaja plaane ja see on siis, kui me mängu hakkame.

Porch Swing Plans For Wonderfully Relaxing Afternoons

Kindlasti leiab poodidest valmiskiikesid, aga sellised näevad välja harva ja need, mis on, kipuvad olema üsna kallid. Shanty-2-chikil leiduvate veranda kiigeplaanidega saate ehitada kõike nullist. See ei ole eriti keeruline projekt ja võite seda mõelda kui võimalust vana puidust kaubaalust taaskasutada või kasutada ära osa garaažis hoitavast puidust. Igal juhul vaadake õpetust ja tehke see projekt enda omaks.

Farmhouse style porch swing plans

Meil on veel üks imeline verandakiik, mida tahame teile näidata. See pärineb ka shanty-2-chic'ist. Kujundus on mõne erandiga üsna sarnane esimese projektiga, mida täna jagasime. Puit värviti peitsimise asemel ja tagakülg on teistsuguse mustriga. Saate kohandada oma veranda kiike mis tahes soovitud värviga. Meile väga meeldib selle halli tooni lihtsus ja viis, kuidas see kombineeritakse nende šikkade aktsentpatjadega.

Wooden porch swing DIY

Vaatame mõningaid põhilisi asju, mida võib vaja minna, kui soovite ehitada veranda kiige. Vastavalt lihtsaltdesigning.porch veranda kiigeplaanidele on meie tarnete nimekirjas sellised asjad nagu erineva kuju ja mõõtmetega puitplaadid, köis (soovi korral võite kasutada ka metallketti), aaskruvid ja poldid, seibid, kruvid, puur, saag, lihvmasin ja peits või värv. Kui olete kiige ehitamise lõpetanud, lisage viimistlus: paar aktsentpatju ja istmepadi mugavuse suurendamiseks.

Porch rope swing

Themerrythoughtil kujutatud kiige tüüp on ilmselt kõige elementaarsem ja see ei pruugi olla mõeldud eriti veranda jaoks. Saate selle riputada peaaegu kõikjal, kus soovite. Plaanid on lihtsad. Võtke lihtsalt puutükk ja köis, puurige plaadile neli auku, üks igasse nurka ja seejärel tõmmake nendest mõlemalt poolt läbi mõni köis. Veenduge, et sõlm oleks tugev ja kindel. Mõnede näpunäidete saamiseks vaadake täielikku õpetust.

How to make a porch swing from old bed parts

Nüüd on see veranda kiik, mis on ehitatud mugavuse tagamiseks. Kas see ei tundu võluv? See ilus seljatugi on imeline ja nagu ilmselt arvasite, on see tehtud voodipeatsist. See on suurepärane viis vana mööbli ümbertöötamiseks uuteks ja loomingulisteks tükkideks. Istme saab valmistada taaskasutatud alusest. Tutvuge Therusticpig'i veranda kiigeplaanidega, et välja selgitada kõik üksikasjad ja välja mõelda, kuidas saate seda projekti isikupärastada. Valige kena värvivärv, mis täiendab teie veranda sisekujundust.

Wood porch swing free plans

Meile meeldib juhistes jagatud veranda kiige lihtsus. Kui soovite midagi sellist ehitada, peate esmalt koguma kõik tarvikud. Pärast seda on järgmine samm laudade lihvimine ja seejärel malli jälitamine, mida saate teha õpetuses olevate veranda kiigeplaanide abil. Tehke käetugedesse augud, ümardage üle servad ja seejärel alustage uue kiige kokkupanemist.

Full wood strips porch swing

Kui te ei soovi aega raisata igasuguste pisidetailidega, vaadake neid verandakiike plaane juhistest. Disain on lihtne ja pisut vastupidavam kui teised, mida oleme seni näinud. Peale selle on selle projekti lõpuleviimiseks järgitavad sammud üsna põhilised. Kõige raskem on alustada ja loodetavasti oleme teid piisavalt inspireerinud, et see oleks lihtne.

Hanging pallet swing bed

Selle asemel, et alustada oma uue verandakiige ehitamisega nullist, võiksite mõne vana asja, mida olete aastate jooksul hoidnud, ümber otstarbeks kasutada, näiteks vana voodipeatsi, voodipostid ja võib-olla isegi taaskasutatud puitlauad. See on täpselt see, mida Hometalkis kajastatud projekt õpetab. Tegelikult on siin näidatud kiik pigem omamoodi rippuv diivanvoodi. See näeb tõesti hubane ja mugav välja ning see on kõige olulisem.

Hanging pallet swing bed

Rääkides rippuvatest diivanvooditest, vaadake seda lahedat projekti, mille leidsime themerrythought'ist. See kirjeldab taaskasutatud puidust kaubaalustest veranda kiige/rippvoodi ehitamist. Vajalikud materjalid on peale kaubaaluste mõned lisamaterjalid, madrats (või padjad), köis, saag, puur ja hunnik kruvisid. Kogu projekt on lihtne ja selle saab lühikese aja jooksul ilma igasuguste kompromissideta lõpule viia.

Pallet blue porch swing

See ilus sinine kiik on samuti valmistatud kaubaalustest. Selle plaanid leidsime theholdabode'ist. Võtmeelement on siin raam. Kui olete selle kokku pannud, hakkab kõik kuju võtma. Istme ja seljatoe katmiseks kasutate kaubaaluste plaate. Neile õigete kõverate ja vormide andmine võib võtta veidi aega ja täpsust ning kui eelistate, võite need detailid lineaarsema kujunduse kasuks kindlasti vahele jätta.

Porch Swing From an Old Bed

Nagu selgub, võib vana voodi pakkuda palju inspiratsiooni ja palju kasulikke materjale verandakiige ehitamiseks. Peatsi ja jalalaud on kõige olulisemad osad. Lisaks nendele saate kasutada ka

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook