Viige seinale kinnitatava kujundusega vaasid uuele tasemele

Take Vases To A New Level With Wall-Mounted Designs

Üha populaarsed vaasid ei kaota tõenäoliselt kunagi oma populaarsust. Nad kohanduvad alati uute trendidega ja muudavad oma välimust iga stiili järgi. Näiteks kaasaegses sisekujunduses, mis on tavaliselt minimalistlik ning puhaste ja lihtsate joontega, on seinale kinnitatavad vaasid suur hitt. Need kujundused viivad vaasid kirjanduslikult uuele tasemele.

Take Vases To A New Level With Wall-Mounted Designs

Kui teil on huvi, kust neid lihtsaid ja stiilseid vaase osta, vaadake Potterybarn. Neid müüakse eraldi või kahe komplektina. Need on käsitsi puhutud ja näevad välja väga lihtsad, nende läbimõõt on 3 tolli ja kõrgus 7 tolli. Saate neid eksponeerida paljudel võluvatel viisidel ja need näeksid kenad välja maja igas toas.

Distinctive Wall Mounted Vases From 1012 Terra

Need decoradvisorist leitud šikkad vaasid, mis on geomeetrilise kujundusega, mis on tavapärasest veidi abstraktsemad, võivad iseenesest kergesti silma paista ja neid saab kasutada skulptuuridekoratsioonidena. Rombi kuju annab neile intrigeeriva välimuse, mis ei viita nende funktsioonile ilmselgelt. Vaasid on nii graafilised kui ka läbipaistvad ning see lisab neile unikaalsust.

Mason jars on wall flowers

Šikk rombikuju määrab ka need armsad seinale kinnitatavad vaasid. Nende disain on pisut juhuslikum ja piisavalt lihtne, et seda käsitleda isetegemise projektina. Tagapaneeli saate teha mõnest vanarauast ja vaas võib olla vana Masoni purk. Kinnitage puitpaneeli külge nahkrihmaga ja pange paneeli tagaküljele vilt, et sein ei saaks kahjustada.

Recycle juice bottles

Purkide asemel võiks kasutada ka klaaspudeleid. Disain peaks sel juhul olema veidi erinev. Vaase saab eksponeerida kahe- või kolmekaupa komplektidena ja ehitada lihtsa puidust kasti, kuhu need kõik mahuvad. Tehke ülemisse paneeli aukud pudelikaelte läbimiseks. Soovi korral võid pudelitele anda ka värvilise tooni või värvida.

Wine bottle hangin flower

Veinipudelitest saab suurepäraseid vaase ja ka neid saab muuta seinale kinnitatavateks lambitaolisteks kaunistusteks. Projekt oleks tõesti lihtne. Teil on vaja tagapaneeli jaoks puidutükki, laeäärikut, lõhestatud rõngaste riidepuud, mõnda kruvi ja keermestatud varda. Saate teada, kuidas kõik need asjad shanty-2-chicis kokku panna.

Muidugi pole veinipudelid teie ainus võimalus. Põhimõtteliselt saate kasutada mis tahes tüüpi klaaspudeleid, nii et otsige endale meeldivaid mudeleid ja muutke need vaasideks. Teise võimalusena leiate Etsyst tõeliselt kena valmiskujunduse. Nendel küüntel on pisarapudelid ja need kinnitatakse taaskasutatud puitpaneeli külge, kasutades messingist riidepuud. Need on saadaval kolmekaupa.

Hang flowers into empty frames

Kui soovite oma seinale kinnitatavaid vaase sel viisil kuvada, peate leidma klaaspudelid, millel on tasane tagakülg. Kuna seda oleks üsna raske teha, otsige võimalusi improviseerimiseks. Kasutage parfüümikonteinereid või muid asju uuesti. Kõik, mida pead tegema, on riputada vaas seinale ja asetada selle ümber raam.

Glass flowers above the bed

Seinale kinnitatavad vaasid on tõeliselt šikid ja väga mitmekülgsed. Nad võivad tunduda elegantsed ja ilusad igas maja toas. Kaaluge nende kasutamist seinakaunistustena magamistoas, aga ka sellistes ruumides nagu vannituba, et anda sisekujundusele õrn ja värvikas puudutus. Leidke viise, kuidas vaase juurdepääsetavate esemete abil isikupärastada. Peene tööstusliku välimuse saamiseks tõstke esile metallitükid. Maalähedasema välimuse saamiseks proovige kujundusse lisada puitu.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook