10 parimat keldripõrandat

The 10 Best Flooring for Basements

Õige keldripõrandakate võib ruumi esteetikas ja funktsionaalsuses tohutult palju muuta. Niisiis, uurime mõnda parimat keldripõrandatüüpi, et aidata teil leida oma kodu jaoks õige.

1. Parim valik: Pergo Outlast veekindel laminaatparkett

Hind: 2,79 dollarit ruutjala kohta või 54,76 dollarit korpuse kohta.

Pergo Outlast laminaatpõrandakate on 2023. aasta parim valik tänu oma kõrgele kvaliteedile, veekindlale olemusele ja vastupidavusele. Kuigi see on teiste laminaadivalikutega võrreldes kallis, õigustavad funktsionaalsus ja kvaliteet selle maksumust.

The 10 Best Flooring for Basements

Outlast on varustatud SpillProtect-tehnoloogiaga, mis takistab vedelike tungimist plangudevahelistesse õmblustesse, isegi kuni aurupuhastuseni. Sellel on ka SurfaceDefense'i kaitse, mis muudab selle kriimustuste, mõlkide ja plekkide suhtes vastupidavamaks kui muud laminaadi valikud. Ja kordab ehtsa lehtpuupõranda välimust oma autentse välimusega ebakorrapäraste pragude ja lõhedega igal plangul.

Miks peaksite selle hankima:

Veekindel. Vastupidav. Kriimustus-, mõlgid- ja plekikindel.

2. Parim luksuslik vinüülplaat: Primavera Luxury Vinyl Plank Flooring by Shaw

Hind: 4,79 dollarit ruutjala kohta.

Primavera Luxury Vinyl Plank Flooring by Shaw on tippkvaliteediga luksuslik vinüülplaat, mis meenutab ehtsat lehtpuitu, kuid on vastupidavam. See pole mitte ainult kvaliteetne, vaid ka väga mitmekülgne, kuna saate seda kasutada puidust või betoonist keldri aluspõrandatel.

Primavera Luxury Vinyl Plank Flooring by Shaw

Sellel on 20-millimeetrine kulumiskiht ja valikuline Armourbead viimistlus, mis tagab kõrge kulumis-, kriimustus- ja libisemiskindluse. See sobib tiheda liiklusega keldritesse, näiteks mängutubadesse või meelelahutuskeskustesse.

Sellel on ka kinnitatud Soft Silence akustiline padi, mis vähendab igal sammul tekkivat müra ja suurendab mugavust.

Sellel on ka FloorScore'i sertifikaat, mis tagab, et paigaldatud plangud ei eralda kahjulikke heitmeid, mis halvendavad siseõhu kvaliteeti.

Miks peaksite selle hankima:

Vastupidav, meenutades samas tõelist lehtpuitu. Kulumis-, kriimustus- ja libisemiskindel. Müra vähendamine. VOC-vaba.

3. Parim laminaat: Bruce'i TimberTru maastikutraditsioonid

Hind: 8,90 dollarit ruutjala kohta.

Bruce'i TimberTru Landscape Traditions laminaatpõrandatel on erakordne pikaajaline vastupidavus jalgsiliiklusele, taludes aastatepikkust jalgsiliiklust ning inimeste ja lemmikloomade kulumist. Samuti on sellel suurepärane vastupidavus plekkidele ja veele, mistõttu sobib see igasse keldrisse.

TimberTru Landscape Traditions by Bruce

Lõpuks on TimberTru Landscape Traditions suurepärane võimalus jätkusuutlikkuse ja mittetoksilisuse tagamiseks. Sellel on FloorScore'i sertifikaat, mis vastab formaldehüüdi ja muude lenduvate orgaaniliste ühendite (LOÜ) emissiooni piiramise rangetele standarditele.

Miks peaksite selle hankima:

Vastupidav. Vastupidav liiklusele. Pleki- ja veekindel. VOC-vaba.

4. Parim plaat: Portselanpõrand, autor Marazzi Montagna

Hind: 1,79 dollarit ruutjala kohta või 25,99 dollarit korpuse kohta.

Marazzi toode paistab silma oma vastupidavuse, ohutuse ja esteetilise atraktiivsuse poolest. Kuna see on väljas kasutamiseks mõeldud, võite olla kindel, et see sobib eriti hästi majaomanikele, kes seisavad silmitsi aeg-ajalt üleujutustega. See on libisemiskindel, samuti kriimustus-, mõlgi- ja plekikindel.

Porcelain Floor by Marazzi Montagna

Puidukiilne disain näeb hea välja keldrikorruse elutubades, koobastes ja isegi viimistletud pesuruumides.

Selle veekindel olemus, atraktiivne välimus, libisemiskindel viimistlus ja plaatidele omane kuumakindlus muudavad selle suurepäraseks valikuks. Siiski väärib märkimist, et paigaldusprotsess võib teiste põrandakatetega võrreldes olla keeruline.

Miks peaksite selle hankima:

Veekindel. Libisemis-, kriimustus-, mõlgi- ja plekikindel.

5. Parim vaip: Home Decorators Collection Trendy Threads II

Hind: 3,64 dollarit ruutjala kohta või 32,76 dollarit ruutmeetri kohta.

Vaibad on suurepärane valik elamiskõlblikesse keldritesse, pakkudes jalga sooja ja lohutavat tekstuuri. Home Decorators Collection vaip on 2023. aasta parim valik tänu oma soojusele ja vastupidavusele.

Trendy Threads II by Home Decorators Collection

Kui paljud vaibad riknevad niiskes keldrikeskkonnas, siis Trendy Threads II on valmistatud sünteetilisest materjalist, mis on loodud taluma jalgsi liikumist ning taluma plekke ja määrdumist, tagades keldripõrandate pikaajalise mugavuse. Lisaks pakub 0,8-tolline vaia kõrgus rohkelt pehmendust, mis on mängutubade jaoks hämmastav funktsioon.

Vaatamata niiskuskindlusele ei ole see veekindel, seega ärge kasutage seda, kui teie kelder üle ujutab. Selle teine oluline puudus on kõrge hind.

Miks peaksite selle hankima:

Väga vastupidav. Talla all lohutav. Suurepärane mängutubadesse.

6. Parim ehituspuit: Heritage Milli tamme harvest Engineered Click Hardwood Flooring

Hind: 3,79 dollarit jala kohta või 75,80 dollarit ümbrise kohta. Iga korpus katab 20 ruutjalga põrandapinda.

Soovitame Oak Harvest Engineered Click Hardwood Flooringi DIY-entusiastidele, kes otsivad klikistiilis valmistatud puitpõrandat. See on ⅜ tolli paks ja 4¼ tolli lai, jäljendades juhusliku pikkusega ehtsaid puitpõrandaid.

Oak Harvest Engineered Click Hardwood Flooring by Heritage Mill

Viimistletud tammest valmistatud spoonikiht on 2 mm paksune ja vastupidavuse suurendamiseks kaetud alumiiniumoksiidiga. Paigaldamine on lay-and-click hõljuv kujundus, kuid saate selle ka liimida.

Miinustest võib öelda, et see ei ole veekindel ja vajab allapoole polsterdamist või aluskattekihti, mistõttu see ei sobi niisketesse või üleujutatud keldritesse.

See on saadaval punase tamme, tan, naturaalse ja tamme värvides.

Miks peaksite selle hankima:

Väga vastupidav. Lihtne ja mitmekülgne paigaldada.

7. Parim kork: APC Corki tõeliselt rohelised projekteeritud korgiplaadid

Hind: 6,94 dollarit ruutjala kohta.

See korkpõrand rõhutab nii mugavust kui ka jätkusuutlikkust. Sellel pole mitte ainult mugav seista, vaid see on ka säästvate koristusmeetodite tulemus ja formaldehüüdivaba. Selle lihtne paigaldamine, mugavus ja vastupidavus muudavad selle ideaalseks valikuks teie keldri korkpõrandakatte jaoks.

Negatiivne külg on see, et korki ei peeta veekindlaks, selle asemel nimetatakse seda sageli veekindlaks. See piirab kasutamist keldrites, mis ei satu üleujutatud. Aga kui teie oma ei tee seda ja te kaalute korki, siis see on see.

Miks peaksite selle hankima:

Veekindel Vastupidav. Talla all lohutav. Lihtne paigaldada.

8. Parim kumm: ProsourceFiti eriti paks pusle-treeningmatt

Hind: 3,64 dollarit ruutjala kohta või 32,76 dollarit ruutmeetri kohta

Kui otsite kodust jõusaali, mänguväljakut või soovite oma keldrisse rohkem kummi, on ProsourceFiti eriti paks pusle-treeningmatt teie jaoks. Ühe tolli paksusega plaadid pakuvad nii mugavust kui ka vastupidavust, taluvad suuri raskusi ja suurt jalaliiklust.

Extra Thick Puzzle Exercise Mat by ProsourceFit

Tekstuuriga pind parandab teie haaret põrandal ja hoiab ära libisemise, samas kui veekindel materjal tagab lihtsa puhastamise. Plaadid on saadaval sinise ja halli värviga ning erineva suurusega.

Need plaadid on ehitatud kestma aastaid ja isegi kui need kuluvad, saate need uutega asendada.

Miks peaksite selle hankima:

Suurepärane koduseks jõusaaliks ja mänguväljakuks. Põrutus- ja liikluskindel. Libisemiskindel. Lihtne puhastada, paigaldada ja vahetada.

8. Parim epoksüvaik: Naked Fusioni kunstniku vaik

Hind: 72,95 dollarit galloni kohta.

Kunstniku vaik on vastupidav epoksüvaik, mis on mõeldud erinevate kunstiteoste, nagu vaigukunst, vaigust ehted, jõelauad ja geoodmaalid, loomiseks. Lisaks sobib see tööpindade, laudade, aluspindade ja lõikelaudade tihendamiseks. Suurepäraste tulemuste saavutamiseks saate seda kasutada ka keldrikorrusel.

See on mittetoksiline, vähese lõhnaga ja lenduvate orgaaniliste ühendite vaba, tagades ohutu töökeskkonna ilma mürgiste aurude sissehingamiseta. Vaik on teatud määral isetasanduv, mis lihtsustab ebatasaste pindade tasandamist. Samuti on see UV-kindel, BPA-vaba ja toiduohutu.

Miks peaksite selle hankima:

Kasutatav paljudeks rakendusteks peale põrandakatte. VOC-vaba. Isetasanduv.

9. Parimad peel-and-stick vinüülplaadid: Medina Peel

Hind: 1,11 dollarit ruutjala kohta.

See koorimis- ja kleepimisalternatiiv pakub julget halli-valget mustrit, mis võib uuendada mis tahes põrandaprojekti. Neid plaate on mugav paigaldada, kuna need on eemaldatavad ja valmistatud tugevast ja vastupidavast vinüülist. Iga plaadi mõõtmed on 12 tolli x 12 tolli ja selle paksus on 0,06 tolli.

Plaatides korduv muster loob tähelepanu köitva disaini, mis sobib suurepäraselt kaasaegsete, hiljutiste või sajandi keskpaiga stiilide puhul. Need on veekindlad ja pestavad, mistõttu sobivad need kõrge niiskusega kohtadesse, näiteks viimistlemata keldritesse.

Vaatamata kõrgele kvaliteedile vajavad mõned abi kõverate lõigete tegemisel.

Miks peaksite selle hankima:

Visuaalselt atraktiivne muster. Lihtne paigaldus. Veekindel. Lihtne puhastada ja pesta.

Kuidas valida keldrile parim põrandakate?

Kuigi keldrites on palju suurepäraseid põrandakatteid, peaksid kaks peamist tegurit alati olema veekindlus ja vastupidavus. Keldrid kipuvad olema niisked või isegi üleujutatud niiske pinnasega piirkondades, puutudes kokku ka struktuursete pingetega, mis võivad põhjustada pragusid, kuhu vesi võib imbuda.

Teine mittekohustuslik tegur on vastupidavus. Nagu iga oma koju tehtud investeeringu puhul, on aja ja ressursside kulutamine materjalile, mis ajaproovile vastu ei pea, raiskamine. Investeerige ainult vastupidavatesse ja kvaliteetsetesse materjalidesse.

Lisaks vastupidavusele ja veekindlusele võivad teie keldri ainulaadsed vajadused nõuda selliste funktsioonide arvestamist nagu:

Kuumakindlus. Plaadid on väga kuumakindlad, mistõttu on need suurepärased kütteseadmete hoidmiseks keldrites. Veekindlus. Veekindel materjal tagab, et veekahjustus ei ole teie keldris kunagi probleem. Pestavus. Lihtne pesta vee ja seebiga muudab hoolduse lihtsaks. Mugavus. Teatud materjalid on jala all külmad ja kõvad, teised aga soojad ja lohutavad. Näiteks vaibad on väga lohutavad, samas kui epoksiid võib olla karm teie paljastele jalgadele. Löögikindlus. See on oluline ainult siis, kui liigute hoiustatud esemeid või plaanite ehitada oma keldrisse koduse jõusaali. Libisemiskindlus. Mõnel materjalil on suurepärane haarduvus, samas kui teised muutuvad vedelike mahavalgumisel libedaks. Põranda valimisel arvestage seda tegurit.

KKK-d

Millist tüüpi põrandakate sobib keldrisse kõige paremini?

Paljud põrandad sobivad hästi keldritega, sõltuvalt teie vajadustest ja eelistustest. Eelkõige peaks teie valitud materjal olema vastupidav ja veekindel, arvestades keldrite kalduvust koguneda ja säilitada erinevatest allikatest pärit niiskust.

Milline keldripõrand on parem betoonist?

Betooni peale saate katta palju põrandakatteid, nagu epoksiid, vaibad, peitsid, vaht või kumm, laminaat ja luksuslikud vinüülplaadid. Teie keldri „parim põrand“ sõltub selle tingimustest ja vajadustest. Vahtplaadid on lohutavad ja sobivad suurepäraselt laste mängualadele, kuid imavad niiskust niisketes keldrites. Tasakaalustage iga materjali plusse ja miinuseid, et leida oma vajadustele sobivaim.

Milline on parim hallitusekindel keldripõrandakate?

Mitut tüüpi keldripõrandad on hallituse- ja hallitusekindlad, sealhulgas plaadid, kork ja vinüül. Lisaks nendele põrandakattevalikutele pidage meeles, et hallitus ja hallitus kasvavad niisketes kohtades, kus toitumiseks on palju orgaanilist prahti, nii et isegi kui teie keldris on hallituse ja hallituse suhtes haavatavam põrandamaterjal, saate niiskuse minimeerimisega vältida selle kasvu. ja eemaldades sageli prahti.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook