10 parimat sisekujundusmängu täiskasvanutele

10 Best Interior Design Games for Adults

Olenemata sellest, kas olete ambitsioonikas sisekujundaja või innukas isetegija, sisekujundusmängud aitavad teie oskusi teravdada ja tüdimust ravida.

10 Best Interior Design Games for Adults

Kodukujundusmänge leiate oma mobiilseadmele, arvutile või Macile. Tasuta sisekujundusmängude tüübid hõlmavad võistlusi teiste disainerite vastu, süžeepõhiseid mänge ja tasuta mängimist.

Top 10 sisekujunduse ja kodukaunistamise mängud

Kui olete valmis kujundama ja kaunistama, proovige ühte neist kümnest parimast ruumi kaunistamise mängust.

1. Disain Kodu: Dream Makeover

Design Home: Dream Makeover

Saadaval: Apple või Android

Design Home on täiskasvanutele mõeldud mobiilne sisekujundusmäng number üks. See võimaldab teil tubade kaunistamiseks kasutada tõeliste kaubamärkide 3-D mööblit. Saate teenida auhindu ja punkte, et avada mängimise ajal uusi tasemeid ja sisustust. See on üks realistlikuma välimusega kodukaunistamismänge.

Design Home: Dream Makeoveril on kokku üle miljoni arvustuse. Enamik kasutajaid armastab seda mängu, kuid suurim etteheide on vajadus taskukohaste ostude järele, et tase kiiresti tõusta.

2. Kodukujundus 3D

Home Design 3D

Saadaval: Apple, Android, PC ja Mac

Home Design 3D võimaldab kasutajatel ehitada oma unistuste kodu ja kujundada iga ruumi. Kuna teie kontrollite kodu paigutust ja välimust, saate selle tarkvara abil oma praeguse maja joonistada ning kujunduse ja sisustusega mängida.

HomeDesign 3D-l on rohkem kui 2500 sisustust, mida kasutajad saavad redigeerida ja kaunistada. Saate oma mobiiltelefoni või töölauale alla laadida selle tarkvara tasuta või tasulise versiooni. Tasuta versioon sisaldab reklaame ja vähem saadaolevaid objekte.

3. ReDecor

ReDecor

Saadaval: Android, Apple ja lauaarvutid

Kui teile meeldib trendikas sisustus või olete konkurentsivõimeline, on ReDecor teie jaoks mõeldud sisekujundusmäng. Selles mängus saate igapäevase sisekujunduse väljakutse. Seejärel kasutate ruumi kujundamiseks väljakutse juhiseid ja teised mängijad hääletavad teie kujunduse üle. Mida rohkem hääli saate, seda kõrgemal on teie paremusjärjestus.

ReDecor on tasuta, kuid saate osta ka kuu hooajapileti, et saada rohkem hüvesid ja preemiaid. ReDecoril on kõikidel platvormidel üle 10 miljoni allalaadimise, mille reiting on vähemalt 4 tärni 5-st. Kasutajate kõige olulisem kaebus on aga see, et rakendusesisesed ostud on liiga kallid.

4. Kodukujunduse ümberkujundamine

Home Design Makeover

Saadaval: Android, Apple ja PC

Home Design Makeover on kombinatsioon sisekujundusest ja puslemängudest. Kasutajana saate peredele mõeldud kodusid ümber kujundada, kuid peate selle käigus lahendama mõistatusi. Kuna olete disainer, kontrollite täielikult sisekujundusstiili. Samuti saate harjutada teatud tüüpi ruumide ümberkujundamist ja võidelda teiste disaineritega.

Home Design Makeoveril on kokku rohkem kui 250 000 arvustust, mille keskmine hinnang on vähemalt 4,2 5-tärnist. Suurim etteheide on see, et taseme tõstmine on aeglane protsess.

5. Sims 4

The Sims 4

Saadaval: mitmel platvormil

Kas olete huvitatud oma unistuste kodu ja unistuste maailma ehitamisest? Mängus The Sims 4 saad oma loovuse proovile panna, luues tegelasi, kodusid ja elustiile. Kui teile meeldib praegune cottagecore'i sisekujundusliikumine, võite osta majakese laienduspaketi, et omada rohkem disainielemente.

Saate The Sims 4 tasuta alla laadida Windowsi, Maci, Playstationi, Xboxi, Steami või Epic Gamesi jaoks. Kuigi põhimäng on tasuta, peate võib-olla ostma soovitud funktsioonide jaoks laiendusi.

6. Maja Flip

House Flip 

Saadaval: Android ja Apple

House Flip sobib hästi, kui teile meeldib vanadest või aegunud kodudest maksimumi võtta. Selles mängus peavad kasutajad 3D-simulaatori abil kodusid ümber kujundama ja ümber kujundama. Ja lisaks projekteerimisele osalete tehingu kinnisvara poolel, vaatate naabruskonda ja müüte oma klappe.

Saate hääletada ka muude kujunduste poolt, sõpradega koostööd teha ja edetabelisse tõusmiseks väljakutseid täita. House Flip on mobiilne sisekujundusmäng, millel on Apple'i poes 4,6 tärni 5-st ja Androidis 4,2 tärni 5-st.

7. Kujunda Minu tuba

Design My Room

Saadaval: Android ja Apple

Design My Room võimaldab kasutajatel kujundada realistlikke ruume koos trendikate disainielementide ja mööbliga. Saate mängida ka süžeel, võttes endasse disaineri elu ja kõike, mis sellega kaasneb. Lisaks saate hinnata teiste disainerite ruume, lasta oma disainilahendusi hinnata, avada igapäevaseid väljakutseid ja ronida edetabelisse.

Design My Room on Androidis ja Apple'is tasuta saadaval. Sellel on kokku 1 miljon arvustust, Androidi puhul 4 tärni 5-st ja Apple'i puhul 4,3 tärni 5-st. Üks peamisi kaebusi on see, et kogenud disaineritega konkureerimine on keeruline.

8. HomeStyler

HomeStyler

Saadaval: Android, Apple või Desktop

HomeStyler on sisekujundustarkvara amatöör- ja professionaalsetele disaineritele. See võimaldab teil sisestada maja või ruumi mõõtmed ja see annab 3D-pildi, mida saate kaunistada.

HomeStyleris on päris mööbli raamatukogu ja üle 300 000 3D-objekti. Pärast ruumi viimistlemist saate seda vaadata fotorealistlikuna, video- või panoraampildina. Põhiversioon on tasuta ja sisaldab palju funktsioone. Vajadusel saate minna üle proplaanile.

9. Minu kodukujunduse unistused

My Home- Design Dreams

Saadaval: Android ja Apple

Kui otsite süžeed ja sisekujundusmängu, on My Home -Design Dreams üks kassas. Mängijana kujundab teie tegelane ruume ja unistuste kodusid, kohtudes teel teiste elutruu tegelastega.

Rakendust My Home – Design Dreams on alla laaditud rohkem kui 100 miljonit allalaadimist, millele on antud 4,4 tärni 5-st enam kui 2 miljonilt arvustajalt. Kuigi enamik kasutajaid väidavad, et see on suurepärane ja sõltuvust tekitav mäng, on peamine kaebus päevade jooksul tasemel kinnijäämise kohta.

10. Minu kodu ümberkujundamine: majamängud

My Home Makeover: House Games

Saadaval: Android ja Apple

My Home Makeover: House Games on realistliku välimusega mobiilne sisekujundusmäng. Mängijana olete disainer, kes aitate kliente kodu ümber kujundada. Samuti peate teel lahendama 3 sobivat mõistatust. Sellel mängul pole palju süžeed, kuid palju võimalusi oma disainioskusi tutvustada.

My Home Makeoveril on rohkem kui 5 miljonit allalaadimist ja 4,5 tärni viiest enam kui 52 000 arvustajalt. Kui teile see mäng meeldib, on tegijatel mobiilile allalaadimiseks saadaval mitmeid teisi kodukujundusmänge.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook