Ajatu äärekivide veetlus: avastage 10 vastupidavat välisvärvi värvi

Timeless Curb Appeal: Discover the 10 Exterior Paint Colors That Endure

Kodu välisilme jaoks õige värvivärvi valimine on suur otsus. Erinevalt teie siseseintest on teie kodu vooderdise ülevärvimine keerulisem ja kulukam.

Välisvärvimistööd peaksid sõltuvalt teie kliimast kestma viis kuni kümme aastat. Trendidele vastu seista ja klassikalise värvi valimine tagab, et te ei tüdine oma kodust enne, kui on aeg üle värvida.

Timeless Curb Appeal: Discover the 10 Exterior Paint Colors That Endure

10 parimat klassikalist välisvärvi värvi

Oleme koondanud kümme parimat värvivärvi, mis kunagi moest välja ei lähe, ja mõnede populaarseimate värvibrändide konkreetsed toonid.

Helevalge kreemkiltkivihall Helehall Pehme sinine Taupe Maalähedane Roheline Greige Pehme Kollane Maalähedane Punane

1. Hele valge

bright house exterior paint

Helevalge võib muuta kodu värskeks, aidates sellel silma paista. Seda värvi saate kasutada peaaegu kõigi arhitektuuristiilide puhul, alates traditsioonilistest telliskivimajadest kuni moodsamate stiilideni. Erkvalge kodu välisilme sobib kõigi aktsentvärvidega, kuigi must on üks populaarsemaid aknaluugi ja viimistluse valikuid.

Kodu säravvalgeks värvimise suurim miinus on see, et mustus ja hallitus on kergemini nähtavad kui tumedamad värvid. Olge valmis oma kodu väljast pesema 2–3 korda aastas, et värvitöö jääks värskena.

Värvivärvid, mida kaaluda: Sherwin-Williams Pure White SW 7005, Behr Ultra Pure White 1850 ja Benjamin Moore Pure White OC-64

2. Kreemjas valge

Creamy White

Kreemid ja määrdunudvalged annavad soojema ja antiiksema välimuse kui karm, särav valge. Kreemvalge kodu välisilme saate rõhutada musta viimistlusega või valida taupe, greige ja muude soojade viimistlusvärvide jaoks. Kreem sobib hästi ka soojade puiduaktsentidega.

Kreemil on kollane alatoon ning erineva heleduse ja tumeduse tasemega. Värvige oma majale proovinäidised, et leida enne elluviimist täiuslik toon.

Värvivärvid, mida kaaluda: Benjamin Moore Creamy White OC-7, Sherwin Williams Alabaster SW 7008 ja Behr Swiss Coffee 12

3. Kiltkivihall

slate gray house exterior paint

Slate Grey on söehalli ja sinise kombinatsioon. Kuigi see on jahedama tooniga, on see siiski neutraalne ja sobib hästi erkvalgete vooderdiste ja kaunistustega. Kiltkivihall võib anda teie kodule meeleolukama õhkkonna või muuta selle kaasaegsemaks, olenevalt teie kodu arhitektuuristiilist.

Leiate erineva sinise alatooniga halli varjundeid. Kui soovite, et teie kodu kalduks rohkem halli poole, eelistage vähem sinist.

Värvivärvid, mida kaaluda: Benjamin Moore Midnight Oil 1631, Sherwin Williams Wall Street 7665 ja Behr Midnight, NY N440-7

4. Helehall

Light gray house paint exterior

Helehall on kaotamas populaarsust siseviimistluses, kuid jääb klassikaliseks välisvärvivärviks. Helehall võib muuta teie kodu pehmeks, ilma et see näitaks nii palju mustust kui päris valge. Saate seda täiendada tumedamate hallide või valgete aktsentidega.

Kui teil on väiksem kodu, muudab selle helehalliks värvimine suuremaks.

Värvide värvid, mida arvestada: Benjamin Moore Stonington Grey HC-170, Sherwin Williams Agreeable Grey SW-7029 ja Behr Silver Feature BWC-29

5. Pehme sinine

Soft Blue

Pehme sinine on mitmekülgne, olenevalt alatoonist töötab enamikus kodudes. See sobib hästi tellise, kivi aktsentidega ja naturaalse puidu või valge viimistlusega. Heledad, summutatud sinised toonid võivad anda teie kodule rahustava tunde, samas kui keskmised kuni tumedamad toonid lisavad draama.

Üks traditsioonilisemaid välisvärvide värve on taevasinine, mis võib teie kodule värvi lisada, ilma et see oleks üle jõu käiv. Võite valida ka sinakashalli, kui soovite, et teie kodu vooder oleks neutraalsem.

Värvivärvid, mida kaaluda: Sherwin-Williams Dew Drop SW 9641, Behr Absolute Zero N940-1, Benjamin Moore Palladian Blue HC-144

6. Taupe

Taupe house exterior

Taupe saavutab tasakaalu keskmise kuni tumeda tooniga hallide ja pruunide vahel. See on rohkem jahedas toonis kui soe beež ja on mitmekülgne, toimides hästi heleda ja tumeda viimistlusega. Maja välisvärvina ei lähe Taupe kunagi moest. See pakub rohkem soojust kui tavaline valge, ilma et see oleks julge või trendikas.

Taupe sobib hästi maalähedaste värvilahendustega, nagu kivivooder ja telliskivi aktsendid. Samuti näeb see puhas ja värske välja koos säravvalgete kaunistustega.

Värvivärvid, mida kaaluda: Sherwin-Williams Tony Taupe SW7038, Behr Perfect Taupe PPU18-13 ja Benjamin Moore Pashmina AF-100

7. Maane roheline

Earthy Green House paint Exterior

Heledast tumedani ja kõigest vahepealsest – maalähedane roheline sobib paljude arhitektuuristiilidega. Tumeroheline on viimastel aastatel olnud trendikas, kuid keskmise tooniga kuni heleroheline annab klassikalisema välimuse. Need rohelised toonid sobivad eriti käsitööliste bangalotele, mägimajadele ja rustikaalsetele metsamajadele.

Maalähedast rohelist kodu saate täiendada mustade või valgete kaunistuste ja aknaluugidega. Sama alatooniga tumedam roheline toon sobib hästi ka aktsendiks.

Värvivärvid, mida arvestada: Sherwin-Williams Evergreen Fog SW9130, Benjamin Moore Lewiville Green 494 ja Behr Muted Sage N350-5

8. Greige

Greige house exterior

Greige on sooja tooni beeži ja külma tooni halli kombineerimise toode. Tulemuseks on neutraalne värv, mis sobib soojade või külmade värvilahendustega. Greige sobib ideaalselt keskele, kui te ei suuda otsustada, kas teie maja värv on hall või pruunikas. See on vähem soe kui taupe ja on erineva intensiivsusega.

Tume greige sobib hästi valgete kaunistustega, et anda karge välimus. Heledat greiži saate rõhutada valge, musta, kreemika, pruuni või sooja süsihalliga.

Arvestada tuleb värvivärvidega: Sherwin-Williams Perfect Greige SW 6073, Behr Greige PPU24-11 ja Benjamin Moore Revere Pewter HC-172

9. Pehme kollane

Soft Yellow Paint Exterior

2018. aasta Zillow uuring näitas, et ostjad maksavad kollaste kodude eest keskmiselt 3418 dollarit rohkem kui teiste värvide eest, kuid peate olema ettevaatlik, millise tooni valite. Erksad kollased võivad liiga paksult maha tulla ja kipuvad tuhmuma kiiremini kui muud välisvärvi värvid. Pehmem kollane on turvalisem valik ja sobib hästi maakodude, väikeste suvilate ja traditsioonilises stiilis arhitektuuriga.

Pehme kollase välisilmega saate kasutada valget kaunistust ja puitaktsente. Salvestage esiukse jaoks julgemad värvid, näiteks punane.

Arvestada tuleb värvivärvidega: Benjamin Moore Cornsilk 198, Sherwin-Williams Pale Yellow SW 7691 ja Behr Firefly P310-3

10. Rustikaalne punane

Rustic Red House Paint Exterior

Punane on silmatorkav maja välisvärv, mis sobib hästi vana maa stiilis kodude, käsitööliste ja maalähedases stiilis arhitektuuriga. Soojema tooniga punased sobivad kõige paremini klassikaliste välisvärvidena ja sobivad hästi valge või tumeda viimistlusega, olenevalt toonist.

Kui teile meeldib punase idee, kuid te pole valmis kogu maja värvima, kaaluge seda aktsentvärvina.

Arvestada tuleb värvide värvidega: Sherwin-Williams Roycroft Copper Red SW-2839, Benjamin Moore Caliente AF-290 ja Behr Firecracker AF-290.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook