Kui palju vanni paigaldaja maksab?

How Much Does a Bath Fitter Cost?

Uute vannipaigaldajate keskmine maksumus jääb vahemikku 1000–10 000 dollarit. Kuid kui soovite parandada oma vana või kahjustatud vanni välimust, katta plekid, praod või laastud, võivad vannipaigaldajad olla odavaim alternatiiv.

How Much Does a Bath Fitter Cost?

Vannipaigaldaja keskmine maksumus

Vannipaigaldaja keskmine maksumus on vahemikus 1000 kuni 10 000 dollarit. Riigi keskmine on veidi üle 5000 dollari kogu töö eest.

Vannivooderdised on eritellimusel valmistatud akrüül- või PVC-lehed, mis sobivad olemasoleva vannipinna peale. Need on kulutõhus ja vähem invasiivne alternatiiv vanni täielikule asendamisele.

Vannipaigaldaja maksumust mõjutavad tegurid

Vannipaigaldaja lõplik hind sõltub paljudest teguritest, nagu tüüp, teie vannitoa suurus, töötunnid ja omadused.

Vannipaigaldaja tüüp

Vannivooderdis on palju materjale, sealhulgas:

Akrüül (400–700 dollarit): saadaval laias valikus värvides ja kujundustes. Need on vastupidavad kriimustustele ja plekkidele ning neid on lihtsam hooldada. Keraamika (120–900 dollarit): saadaval erinevates värvides, tekstuurides ja kujundustes. Neid saab hõlpsasti kohandada ja neil on kõrgetasemeline välimus. Kuid need on altid pragunemisele ja mõranemisele. Solid Surface (260–2000 dollarit): pakkuge moodsat ja sujuvat välimust, mida saab oma eelistuste järgi kohandada ja vormida. Neid on lihtne puhastada ja neil on antimikroobsed omadused. Kvarts (3600–9000 dollarit): soodsam variant looduslikule kivile. Need pakuvad kvaliteetset välimust, neid on lihtne hooldada ja plekikindlad.

Homediti näpunäide: kui töötate Bath Fitteriga (bränd), kasutage garantii kehtetuks tunnistamise vältimiseks heakskiidetud materjale.

Vannitoa suurus

Vannivooderduššide puhul, mis katavad tavaliselt väiksemaid alasid, jäävad kulud vahemikku 2600–3000 dollarit. Suuremate vannide või duššide puhul, mis nõuavad suuremat materjalikogust ja keerukamat paigaldust, võib maksumus olla 4000 dollarit või rohkem.

Paigaldamise keerukus

Vannitoa suurus võib mõjutada paigaldusprotsessi keerukust, suurendades töötunde ja projekti üldist hinda. Väiksem piiratud ruumiga vannituba võib paigaldusmeeskonnale väljakutseid esitada, nõudes vannivoodri õigeks paigaldamiseks ja kinnitamiseks täiendavat hoolt ja pingutusi.

Muud tegurid, mis võivad vannipaigaldaja maksumust mõjutada

Bränd

Iga kaubamärk pakub erinevaid vannivoodri hindu. Kõige populaarsemad on:

Vannipaigaldaja: maksate umbes 3000 dollarit. Ettevõttel on üle 30-aastane kogemus akrüülvanni ja duši renoveerimisel. Home Depot: maksate umbes 3200 dollarit. Kauplus müüb akrüülist vannivooderdusi ja teeb paigalduseks koostööpartnereid sõltumatute ettevõtetega. Bath Planet: maksate umbes 8500 dollarit. Need vannivooderduse spetsialistid teevad akrüülvooderdusi, vahetavad vanne ja vahetavad dušid vannideks, sealhulgas ühepäevase paigalduse ja piiratud eluaegse garantii.

Funktsioonid

Lisandmoodulid ja funktsioonid võivad suurendada vannipaigaldamise lõplikku maksumust, sealhulgas:

Dušiuksed Laepaneelid Seebialused Dušivardad Haaratsid Riiulid

Tööjõukulud

Vannipaigaldaja tööjõu kogukulud võivad kergesti ulatuda kuni 2000 dollarini. Töövõtjaga töötades maksate sõltuvalt tööst umbes 50–200 dollarit tunnis. Bath Fitteri puhul on tööjõud nende kohandatud hinnapakkumises.

Üldhind sõltub teie vannitoa suurusest, paigalduse keerukusest, valitud materjalidest ja kaubamärgist ning lisatavatest funktsioonidest.

Bat liner tiles and shelves

Kuidas säästa raha vannipaigaldaja pealt

Kuigi Bath Fitter on juba taskukohane viis duši või vanni renoveerimiseks, on siiski mõned näpunäited, kuidas protsessi käigus raha säästa:

Kaaluge põhilisi kujundusi: lisafunktsioonidega täiustatud mudeli jaoks valige vedrutamise asemel põhivooder. Valige eelprojekteeritud seinapaneelid: paigaldusprotsessi lihtsus koos akrüüli kui materjali kuluefektiivsusega võib kaasa aidata potentsiaalsele säästule. Töötage oma olemasoleva vannitoa paigutusega: kaaluge oma uue vanni lisamist praegusesse ruumi, vältides torustiku ümberpaigutamist või dušikabiini suuruse ja kuju muutmist. Uurige ja võrrelge hinnapakkumisi: hankige hinnapakkumisi usaldusväärsetelt ettevõtetelt, kes pakuvad vannivooderduse teenuseid. Võrrelge erinevaid kaubamärke ja materjale ning vaadake, millised lisandmoodulid sobivad teie eelarvega.

DIY kulud vs professionaali palkamine

Vannivooderdiste paigaldamine on üldiselt kiire ja arusaadav protsess, mis ei nõua põhjalikke teadmisi torustikust ega invasiivseid protseduure. Siiski on oluline märkida, et installimine võib siiski olla keeruline. Materjalide juhuslik kahjustamine paigaldamise ajal võib põhjustada veelekke ja tulevasi pragusid.

Kuigi professionaalse vannipaigaldaja palkamine võib projekti tööjõukulusid suurendada, võivad nende teadmised olla hindamatud. Professionaalsetel paigaldajatel on vajalikud oskused ja kogemused, et juhendada teid paigaldusprotsessis ja käsitleda materjale hoolikalt, vähendades pikas perspektiivis lekete või veekahjustuste ohtu.

Vannivooderdised pakuvad mugavat lahendust, mis annab teie vannitoale täiesti uue ilme ilma täieliku renoveerimise vaevata või kuluta. Kuigi need on juba kulutõhus viis kiireks ja lihtsaks ümberkujundamiseks, võib põhikujunduse kaalumine ja eeldisainitud seinapaneelide kasutamine aidata vähendada tööjõukulusid, saavutades samal ajal ilusa ja värskendatud vannitoa ruumi.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook