Terrassikambri inspiratsioon: milline stiil sobib teile?

Patio Enclosure Inspiration: What Style is Right For You?

Terrassikarbid on kohustuslikud igale majaomanikule, kes armastab õue. Värsket õhku pakkuv ruum ja mugav kaetud koht lõõgastumiseks on vastupandamatu tagaaia oaas.

Patio Enclosure Inspiration: What Style is Right For You?

Alates eritellimusel kujundatud korpustest kuni terrassikomplektideni, mille saate ise ehitada – see on investeering, mille saab teha sõltumata eelarvest või oskustest. Ükskõik, kas otsite sisseehitatud hõnguga või toorasemat ja rustikaalsemat korpust, leidub igaühele midagi.

Mis on siseõueaedik?

Patio Enclosure - What Is

Siseõued on välisruumid, mis on enamasti ühendatud olemasoleva konstruktsiooniga, mis on ehitatud kindlale tasasele vundamendile. Kuigi kõige sagedamini toetuvad siseõued sillutatud alale, saab selle ehitada ka muudele pindadele, nagu tellised või sillutised.

Terrassikarbid on valmistatud ka paljudest erinevatest materjalidest, mis sobivad erinevatele kliimatingimustele ja vajadustele.

Pakkudes kaitset ilmastiku, õietolmu, loomade ja muu sarnase eest, loob siseõue välisplatvorm isiklikuks kasutamiseks ja meelelahutuseks.

Kas siseõuekarbid ja päikeseruumid on sama asi?

Are Patio Enclosures And Sunrooms The Same Thing?Echeloni interjöörid

Mõisteid terrass ja päikesetuba kasutatakse sageli asendatavate terminitena, kuid need ei ole samad. Segadus tekib sageli, kuna need võivad olenevalt stiilist üksteisega sarnaneda.

Niisiis, mis on päikesetuba? Päikesesaalil on mitu iseloomulikku omadust, mis eristavad seda siseõuest, sealhulgas:

Raam on liikumatu. Sellel on viimistletud seinad. See on temperatuuri kontrolli all. Aknad ümbritsevad tuba. See ei ole elementidele avatud. Aastaringne kasutus, olenemata ilmast.

Üksikasjade juurde jõudes on päikesetuba õigustatud lisaelutuba, mis lisab maja sisemusse õhuruumi.

Korpuste komplektid

Enclosure Kits

Võib tunduda, et sellise ulatusega projekt nõuab professionaali abi, kuid see pole kogu tõde. Paljud käepärased majaomanikud ei ole teadlikud, kui lihtne on terrassikambri loomine terrassikambri komplektiga. Nende komplektidega on kaasas kõik, mida vajate oma koduaia ellu äratamiseks, sealhulgas üksikasjalikud juhised ja ettevalmistatud ehitusmaterjalid.

Terrassikambrite komplektid on kokkupanemiseks valmis, erinevates suurustes, kujundites ja värvides ning neid saab osta isegi kohalikest suurtest poodidest. Kui see valik teid huvitab, vaadake inspiratsiooni saamiseks allolevaid komplekte.

Varjestatud ümbris – BJ hulgimüük alumiiniumist korpus – Lowe’s koduarendusklaasist korpus – Walmarti vinüülkarp – Amazon

Terrassikambrite tüübid

Terrassikarbid ei sobi kõigile, materjalide osas on valikuvõimalusi palju.

Puidust korpused

Patio Wood EnclosuresPinterest – lõunapausi ehitajad

Tugev valik, mis peab vastu ka halvimatele ilmastikunähtustele, annavad puitkarbid maalähedase ja loomuliku tunde. See pakub ka palju rohkem disainivalikuid ja -funktsioone kui muud korpuse valikud, luues ainulaadse tulemuse.

Sissetõmmatavad korpused

Retractable Shades

Pakkudes täiendavat luksust ja mugavust, võimaldavad sissetõmmatavad korpused täielikku kohandamist. Teil võib olla vabas õhus, kuid siiski pea kohal või täielik sulgemine. Mõlemal juhul on see kõik ühe nupuvajutusega ja olenevalt kliimast võib vastu pidada läbi aastaaegade.

Klaasist korpused

Glass Enclosurespalmiyearizona

Kõige kallimad valikuvõimalused, klaaskarbid, pakuvad puhta lõikega istumisnurka soodsa hinnaga. Päikeseruumiga kõige sarnasemad klaasümbrised on temperatuuri reguleerimise võimalusega, kui need on paigutatud peamisele kodule piisavalt lähedale.

Alumiiniumist korpused

Aluminum Enclosures

Tugev raam, mis nõuab vähe hooldust, alumiiniumist korpused on eelarveteadlik valik, mille tulemus on elegantne. Nendel korpustel on kõrge vastupidavus, pakkudes kauakestvat naudingut.

Akrüülist korpused

Acrylic Enclosures

Plastikust läbipaistvad klaasi välimusega paneelid, millest on maha arvatud kulud, pakuvad akrüülist korpused mõlemast maailmast parimat. Need on hea alternatiiv vinüülile, kui soovite läbipaistvamat paneeli.

Vinüülkarbid

Vinyl Enclosures

Eelistatud valik, vinüülkarbid on kardinate stiiliga sarnaste paneelidena. Need on odavad, kergesti paigaldatavad ja kergesti puhastatavad.

Ekraanide korpused

Screen Enclosuresperemees

Ekraanikarbid on tavalised soojemas kliimas, lasevad sisse värske õhu ja tuule, hoides samas putukad ja praht eemal. Ekraaniruumi materjal on samuti läbipaistvast võrgust, nii et välisvaateid saab endiselt nautida.

Stucco korpused

Stucco EnclosuresJames McCalligani arhitekt

Sammaste abil loodud krohvkarbid loovad sujuva ja ühtse tunde. Varjutatud ruum, mis on mõnikord osa katusejoonest, on tavaline näha basseinialadel.

Terrassikambrite maksumus

Sellise ulatusega projektil on mõned lisakulud, millega tuleb arvestada, kuna üldkulud sõltuvad materjali valikust.

Tööjõukulu jääb vahemikku 20–40 dollarit ruutjala kohta. Terrassi põrandakate on vahemikus 8–20 dollarit ruutjala kohta. Puidust ümbris maksab keskmiselt 13 000 dollarit. Sissetõmmatava korpuse keskmine hind on 3000 dollarit. Klaasist korpus on vahemikus 30 000 kuni 50 000 dollarit. Alumiiniumist korpus on keskmiselt 2500 dollarit. Akrüülist korpuse hind on 2500–3000 dollarit. Vinüülkorpuse hind on 4000–6500 dollarit. Ekraani korpus on vahemikus 2000 kuni 2800 dollarit. Krohvkorpuse hind on vahemikus 25–40 dollarit ruutjalga kohta. Loa kulud ulatuvad 100–300 dollarini sõltuvalt projekti suurusest.

Korduma kippuvad küsimused (KKK) KKK

Kas terrass on sama mis veranda?

Tavaline on kuulda termineid siseõu ja veranda vaheldumisi, kuid need on täiesti erinevad struktuurid. Kuigi verandad on ka tasased, tasased pinnad, peetakse neid erinevalt siseõuest osaks kodu struktuurist. Samuti leidub verandaid maja ees ja kui need on kaetud, on tavaline, et kate on pärit katuse üleulatusest.

Kas terrassidel on miinuseid?

Enne siseõue lisamist oma ruumi, ilmastikuolude tõttu, tuleb arvestada mõne puudusega. Olenevalt kliimast võivad temperatuurid takistada ümbrise kasutamist jahedamatel kuudel. Samuti võivad korpused olla elementide suhtes tundlikumad, mille tulemuseks on ekraani- või vinüülmaterjalide kahjustused.

Kas siseõue on hea ROI?

Veel üks eelis, siseõue on kahtlemata hea ROI (investeeringutasuvus). Korpused on ostjatele atraktiivsed, toimides täiendava elamispinnana koos kõigi õues pakutavate naudingutega. Mõnede spetsialistide hinnangul on siseõue investeeringutasuvus vähemalt 70%, teised väidavad, et see on veelgi suurem. Võib kindlalt öelda, et see lisab väärtust.

Kui kaua võtab aega siseõue paigaldamine?

Teie terrassiprojekti täpset ajakava on raske kindlaks määrata, kuna see võib olenevalt kujunduselementidest ulatuda mõnest päevast mõne kuuni. Koguaeg määratakse konkreetsete projekti üksikasjadega, nagu materjali valik, põrandakate, lisandid, isolatsioon ja palju muud.

Kas terrassid kaitsevad UV-kiirte eest?

Kuna mõned siseõued on materjalist olenemata läbipaistvad, on UV-kiirgusega kokkupuude õigustatud probleem. Sellest hoolimata pole põhjust muretsemiseks. Paljud ekraane, vinüüle, plastikut jms pakkuvad ettevõtted on valmistanud oma tooted UV-kindla tehnoloogiaga.

Järeldus

Arvukad materjalivalikud ja ainulaadne võimalus muuta see isetegemise projektiks on üks paljudest põhjustest, miks uude terrassihoonesse hüpata.

Ümbris võib viia teie õues viibimise uuele tasemele. Kahjurivaba elu ja kõigi õuesolemise eelistega loob see vastupandamatu lisa.

Ükskõik, kas otsite kohta perega kvaliteetaega veetmiseks või meelelahutuskeskust külalistele, ei saa te terrassiga eksida.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook