12 tasuta piknikulaua kava

12 Free Picnic Table Plans

Ehitage oma piknikulaud ühe neist õpetustest. Valige standardse ristküliku, kaheksanurga või ruudu kuju vahel.

12 Free Picnic Table Plans

Oleme koondanud parimad tasuta piknikulauaplaanid paljudes kujundusstiilides ja suurustes.

1. Kaheksa jalaga moodne piknikulaua plaan

Eight-Foot Modern Picnic Table Plan

Kui te ei leia poest ostetud piknikulauda, mis oleks piisavalt suur, et saaksite oma pere istuda, kaaluge selle kaheksa jala pikkuse moodsa disainiga piknikulaua ehitamist. Katie ettevõttest A Mother Thing kujundas selle laua 2×4 ja 2×6 abil, muutes selle lihtsaks projektiks.

Piknikulaud vajab minimaalselt materjali ning juhendis on samm-sammult kokkupanekujuhised. Viimased sammud hõlmavad puidupeitsi ja tihendi kombinatsiooni pealekandmist, mida saate kohandada.

2. Tasuta kaheksanurga piknikulaua plaanid

Free Octagon Picnic Table Plans

Kaheksanurksed lauad sobivad ideaalselt tekkide ja terrasside nurkadesse ning sellel laual on kaheksa istekohta ning nelja pingi vahel on lihtsaks juurdepääsuks vahed.

Famous Artisani tasuta piknikulaua plaan sisaldab üksikasjalikult tööriistade loendit, materjalide loendit ja juhiseid koos diagrammiga.

3. Lihtne ja esteetiline isetegemise piknikulaud

Easy and Aesthetic DIY Picnic Table

Neile, kes hindavad ainulaadset disaini, meeldib see lihtne isetegemise piknikulaud firmalt The Owner Builder Network. See nõuab minimaalselt materjale ja sobib algajatele puidutöölistele.

Lauaplaat on umbes 6,5 jalga pikk ja sellel on kaks kinnitatud pinki ning kõik osad saate ehitada 2×4-st.

4. Ehitage kabriolett piknikulaud

Build a Convertible Picnic Table

Need kabriolettdetailid töötavad kokkupanduna pingina või kokkupanduna piknikulauana. Kui teil on vähe ruumi ja vajate mitmeotstarbelist mööblit, sobib see tasuta piknikulaua plaan.

Ana White kujundas need konverteeritavad pingid ning esitab oma ajaveebis materjalide nimekirja ja kokkupanekujuhised.

5. Odavad ja lihtsad lastepiknikulaua plaanid

Cheap and Easy Kids Picnic Table Plans

Kasutage seda odavat ja lihtsat laste piknikulaua plaani, et ehitada oma lastele õues istekohad. Materjali kogukulud on alla 100 dollari isegi esmaklassiliste seederplaatidega.

Tasuta plaanid leiate veebisaidilt Making Manzanita. Lisaks kinnitusdetailidele on vaja ehitusmaterjale kümme 2'x4s, mis teeb sellest suurepärase algaja DIY projekti.

6. DIY kokkupandav piknikulaud

DIY Folding Picnic Table

Kaaluge seda isetegemise kokkupandavat piknikulauda, kui soovite ruumi säästa või soovite pargis või järves piknikke pidada. Lauaplaadi mõõtmed on 55,5 x 30 tolli ja see volditakse pooleks, mistõttu on seda lihtne transportida ja hoida.

Kokkupandava piknikulaua kava pakub Houseful of Handmade. Vajalikud materjalid hõlmavad kümmet seedrilauda, puiduliimi ja kinnitusvahendeid. Õpetus on saadaval YouTube'i video ja kirjalike juhistega.

7. Talu piknikulaud pinkidega

Farmhouse Picnic Table with Benches

Tooge oma talu stiil siseruumidest välja selle talumaja piknikulaua abil. Laud on kaheksa jalga pikk ja vajab umbes 200 dollari väärtuses saematerjali. Sellel on X-stiilis alus ja kaks eraldatud pinki.

Shoe Makes New'i tasuta plaanid sisaldavad materjalide loendit, lõigete loendit ja kasulikke skeeme kokkupanekuks. Viimase sammuna saate puidu peitsida ja pitseerida, kuid kui kavatsete laua taga süüa, kasutage toiduvalikut.

8. Lihtne viie jalaga piknikulaud

Simple Five-Foot Picnic Table

Suurem ei ole alati parem – proovige seda viie jala pikkust isetegemise piknikulauda, kui teil on vähe ruumi. Sellel on lihtne klassikaline disain, mida on lihtne lõigata ja kokku panna igasuguse kogemusega isetegijate jaoks.

Tasuta piknikulaua plaan on saadaval saidil My Carpentry. Nad soovitavad kasutada punase seedri plaate, mis on mäda- ja putukakindlad.

9. Maalähedane taaskasutatud puidust piknikulaud

Rustic Reclaimed Wood Picnic Table

Kasutage oma puidujääke selle maalähedase taaskasutatud piknikulauaga. Keskuses on küna, mida saate kasutada jääämbri või sisseehitatud istutusmasinana.

Lauaplaadi mõõtmed on 60 × 41 tolli ja keskelt jookseb 5 tolli küna. Juhised leiate veebisaidilt Instructables, kuigi peate võib-olla samme kohandama, et see sobiks teie käes oleva taaskasutatud puiduga.

10. Tööstuslikus stiilis piknikulaua plaanid

Industrial Style Picnic Table Plans

Proovige seda tööstuslikus stiilis ratastel lauda, kui soovite vältida traditsioonilist välimust. Sanitaartehnilised torujalad annavad sellele moodsa keerdumise ja lisavad puidust pealispinnale tekstuuri ning rattad võimaldavad teil seda lauda hõlpsalt ümber tõsta.

Selle tasuta piknikulaua kavandi leiate lehelt 4 Men 1 Lady. Mõõtmed on 60 tolli pikk, 64 tolli lai ja 30 tolli kõrge. Õpetus sisaldab materjalide loetelu ja kokkupanekujuhiseid.

11. Tasuta piknikulaua plaan

Free Picnic Table Plan

Need, kes soovivad tavalist kuue jala pikkust piknikulauda, saavad kasutada seda Bob's Plansi kavandit. Laud on klassikalise disainiga koos kinnitatud pinkidega ja seda on lihtne ehitada.

Plaan sisaldab ratastega ja ratasteta laua ehitamise juhendit. Lisage rattad, kui soovite lauda tagaaias liigutada.

12. DIY Square piknikulaud

DIY Square Picnic Table

Ruudukujulised piknikulauad on kompaktsed, muutes need paremaks valikuks väikestele terrassidele ja terrassidele. Ana White pakub tasuta plaane selle ruudukujulise laua jaoks, mille mõõtmed on 47,5 x 47,5 tolli.

See sobib neljale täiskasvanule ja vajab 16 lauda, mis tuleb lõigata erineva suurusega. Õpetus sisaldab kõiki kokkupaneku etappe.

Kui teile meeldib meie leht, jagage seda oma sõpradega & Facebook